Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

condoret

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.
Ynt: klavye sorunu
Cevap #15 - 27 Eylül 2011, 09:32

arkada?lar selamlar;

mac osx kurulu mactower ve imac kullan?yoruz orjinal klavyelere sahipler, fakat 2 hafta önce 2 ayr? mac deki 2 klavyenin, baz? tu?lar? çal??mad?, klavyeleri ba?ka mac lerde ve windows pclerde denedim sorun devam etti, bir müddet bekledikten sonra klavyeler kendi kendine düzeldi??????

?a??rd?m; acaba klavyelerin içinde bios mu var? ayn? ?ey dün de ba?ka klavyede oldu ve bugün klavye kendi kendine düzeldi? fikri olan arkada?lara ?imdiden sayg?lar?m? sunar?m herkeze iyi mesailer iyi günler.

Fatmay

• MacBook Pro 13 inch vs.vs.
Cevap #16 - 27 Eylül 2011, 13:30

Ya ozur dileyerek bisey rica edecegim bende yeni mcpro kullanicisiyim sanirim bu acemilik tek bende degil malum pc turkce olmad?g?ndan acemilik duygusunu herkes yasiyor ama benim pro dada buna benzer bir sorun var ama nasil aciklayacagim bilemiyorum soyle diyim o zaman isaret tuslarimda bir sorun var once boyle b?r sey yoktu ?stedg?m her tusa rahatl?kla bas?yordum  sanirim soru ?saret? yerine baska isaret veriyor yada ?k? nokta yi I veya ? veriyor d?gerleri icinde gecerli ya yardim edin ;]

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Cevap #17 - 27 Eylül 2011, 13:35

Rica etsem nokta kullansaniz? okudugumu anlayamiyorum cünkü bu sekilde.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Fatmay

Cevap #18 - 27 Eylül 2011, 14:36

yani kisacasi isaretler de sorun var baska cikiyiyor nasil anlatsam ki.. simdi nokta isaretini ben suan sag taraftaki shift tusunun yaninda bulunan slash ve soru isaretiyle yapiyorum.

Bu?ra Henden

• Yönetici
Cevap #19 - 27 Eylül 2011, 14:54

klavye yerlesimini dogru mu sectiniz? Ekranin sag üstünde bayrak var mi? Orada Türk bayragini veya klavyenizin sahip oldugu ülkenin bayragini görüyor musunuz? Görmüyorsaniz dogru bayragi secin.

Fatmay

Cevap #20 - 27 Eylül 2011, 15:40

suan Turkish-qwerty Pc yaziyor

Bu?ra Henden

• Yönetici
Cevap #21 - 27 Eylül 2011, 16:42

Peki gercekte klavyeniz Turkish Qwerty mi? Klavyede Türkce harfler mevcut mu? Hangi ülkeden aldiniz bilgisayari?

Fatmay

Cevap #22 - 30 Eylül 2011, 09:47

dubai den hediye geldi ama gerek kalmadi tesekkur ediyorum duzelttim

ivonhoe

• imac 27" i5 cpu, 1tb hdd, 16gb ddr3, 2500w spekar
    • webgo profesyonel web tasar?m hizmetleri
Cevap #23 - 27 Ekim 2012, 11:39

yen? b?r kullan?c?y?m acem?l?k hat safada 20 y?ll?k pc kar?yer?m? cope att?m :) ?y?k?de yapm?s?m mac der?m baska b?rsey demem art?k s?md? sorunlar?m cok fazla ac?l olanlar?n? yazay?m cevaplarsan?z sev?r?n?m, bende imac 27" var yen? 16gb ram takt?rd?m super oldu ama sorunum su standart bluetooth klavye ben? oldurdu yer?ne yen? ald?g?m numarat?k uzun buyuk kablolu klavye ald?m sadece b?lg?sayar ac?ld?g? zaman s?fre k?sm?n? sagdak? numarat?kden g?reb?l?yorum b?lg?sayar ac?ld?ktan sonra bu k?sm? kullanam?yorum ne yapmam gerek?yor? bu arada yen? yaz?l?m yuklu tum guncellest?rmeler yap?ld? OS X 10.8.2 yuklu su anda
?k?nc? sorunum ?se mag?c mouse kullan?yorum ama standart b?r mousepad yetm?yor cok yavas ?lerl?yor kors?r k? h?z?n? sonuna kadar cekt?m ama b?r w?ndows ?c?n kullan?lan kablosuz mouse takt?g?mda ?se ucuyor bar? mag?c mouse da ?k?s?n?n ortas? b?r h?zada raz?y?m ne yapab?l?r?m?
son sorunum ?se 4leme yapmak yan? apple?n b?r tvs? yok bende :) heps?n? nas?l senkron?ze edeb?l?r?m ?cloud olmadan ipad, iphone3gs, ipad2, macbookpro ve imac ler?m? nas?l senkton?ze edeb?l?r?m? buradak? senkron?ze etmekden kast?m sudur ben yaz?l?m gel?st?r?yorum ipadler ?c?n bu yazd?klar?m? macbookdada gormek yoldaykende devam etmek ?st?yorum cal?smama imacde gel?st?r?yorum ama nas?l senkron?ze edeb?l?r?m yazd?klar?m yada yapt?klar?m? b?r dosyada toplasamda gondere bast?g?mda yada otomat?k olarak d?ger macler?mede atsa super olurdu :) lutfen ac?l yard?m ed?n?z s?md?den tesekkur eder?m ?lg?n?ze

makdag

• http://www.mustafaakdag.net
Cevap #24 - 31 Ekim 2012, 17:39

Öncelikle lütfen yaz?m kurallar?na biraz uymaya çal???n. Zira yazd???n?z paragraf size anlaml? gelse de ayn? anlam? biz ç?kartamayabiliyo ruz. Nokta, virgül gibi i?aretleri, büyük küçük harfleri kullanmay? deneyin okunabilir bir mesaj yazabilmek ve do?ru cevap alabilmek ad?na.

Di?er sorular?n?z?n cevab?n? bilmiyorum, zira çok da anlayamad?m kendi ad?ma ancak, fareniz (Magic Mouse) için ?öyle bir öneri sunabilirim. Mac Os'da fare kullan?m? ivme ile çal???r. Örne?in fareniz ekran?n solundayken çok h?zl? bir ?ekilde yakla??k 2cm sa?a çekerseniz i?aretçinin (cursor) ekran?n sa? kö?esine yap??m?? oldu?unu göreceksiniz. Ayn? ?ekilde yava?ça yine 2cm kadar sa?a çekti?inizde ise çok k?sa bir mesafe katetti?ini farkedeceksiniz . Bu ?ekilde kullan?ma al??man?z? tavsiye ederim, zira al??t?ktan sonra standart ivmeli fareler size daha hantal geleceklerdir.
Mustafa Akda? - Mustafa Akda? - Günce

- MBP 2.5 Ghz. (Mid 2012) - Os X 10.10.1, ing.
- iPhone 4s.

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri