Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Sayfa: 1 ... 3 4 5 6 7 [8]   Aşağı git
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

baranb

• MacBook Pro
    • naztynoize
Ynt: iTunes 10 Hakkinda Görüsler ve Ipuclari
Cevap #105 - 26 Mart 2012, 18:44

ah birde bu s?n?rlar kalksa.. Korsana hay?r korsana hay?r diyoruz ama daha fazla dayanmak gerçekten zor. Dünya bu alanda geli?irken biz video sitelerinden klip izlemeye muhtaç durumday?z :(

Mustafa ESEN

• MBP 13'' i5 2,4 Ghz Late 2011 8Gb - 500Gb SSD
Cevap #106 - 06 Mayıs 2012, 17:05

Yeni bir ba?l?k açmadan burdan sormak istedim.
iPhone ve iPad için sahip oldu?um Apple ID ile yeni Macbook Pro cihaz?ma iTunes kurdum,daha do?rusu Mac deki var olan iTunes'a sahip oldu?um uygulama,müzikler,kitaplar vs yükledim.
Cihazdaki iTunes'i yetkilendirdim ve ID'im ile giri? yapt?m, daha sonra e?zamanlama ve yeni uygulama yükleme gibi i?lemler de yapt?m, ancak Mac'deki iTunes'i  birkaçgün aral?kla aç?nca her seferinde benden Apple ID ?ifremi istiyor.  Win7 ile kulland???m zamanlarda böyle bir?ey olmuyordu.
Bu konuda bana bilgi verebilecek arkada?lar? bekliyorum,?imdikten te?ekkürler.

Sayg?lar
iPhone 5s 32 gb
iPad Air 2       64 gb
Apple TV 3

Mustafa ESEN

• MBP 13'' i5 2,4 Ghz Late 2011 8Gb - 500Gb SSD
Cevap #107 - 07 Mayıs 2012, 12:58

Yokmu bu konuda yard?mc? olacak arkada? :)
iPhone 5s 32 gb
iPad Air 2       64 gb
Apple TV 3

cnspnky

• Think different.
Cevap #108 - 06 Haziran 2012, 19:05

iTunes'ta iTunes Media klasöründeki Mobile Applications klasöründe yakla??k 4 GB veri duruyor... Bu veriler iPhone'umdaki Applicationlar? kaps?yor (Ço?u sildi?im programlar)

Yer kaplamamas? ad?na bu klasörü temizlemek sorun yarat?r m? ??? iTunes ile iPhone aras?ndaki Application ba??n? nas?l kurar?m ? Bilgisayar?m?n yard?m? ile iPhone'a program indirmek istiyorum mesela...
Macbook Pro / 13'' / i5 2.3 / 8GB / 250GB SSD / HD Graphics 3000 512MB
Samsung 32D6510, Magic Mouse, Wireless Keyboard
Sony PS3, Logitech Z-5500
Pioneer DDJ-T1, Pioneer HDJ-500
iPhone 5C White 16 GB, iPad 3 16 GB

June8

• MacBook Pro 13", Yosemite

Albümlerim /Music/iTunes/iTunes Media/Music/ klasöründeydi. Son güncellemden sonra, parçalar? dinledikçe, iTunes'un çal?nan parçalar? Music klasörünün d???na (iTunes Media klasörüne) ta??d???n? farkettim. Kütüphaneyi tekrar düzenledim, art?k ortada iTunes Media içindeki Music klasörü yok, tüm albümler iTunes Media klasörü içinde. Sizde de böyle bir durum var m??

sertunc

• Lütfen imza k?sm?na bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.
Cevap #110 - 17 Mart 2014, 21:24

Merhaba,

iTunes 10 da mac'imdeki tüm parçalar? otamatik olarak taratmak istiyorum yard?mc? olursan?z sevinirim.

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri