Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 19   Aşağı git
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Yalç?n Eren

• Welcome back
    • web sitem
Ynt: OS X 10.8 Mountain Lion Duyuruldu
Cevap #45 - 17 Şubat 2012, 10:26

Valla ben daha Lion'a geçemedim. ?lk kez bir sistemi atlayaca??m san?r?m. Gerçekten beklenenden daha çabuk geldi bu da? aslan?. Ayr?ca umar?m bu ilk sneak peak'tir ve alt?n? daha dolduracaklard?r. Yoksa bence de yeni bir majör sistem için yap?lan yenilikler biraz zay?f kalm??.

Atasay?

• iReplaced to Pc
Cevap #46 - 17 Şubat 2012, 10:27

payla??m? yasak m? emin de?ilim ama developer vers. burada var denemek isyeyenler için

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 10:28 Gönderen: Bu?ra Henden »
MacBook Pro 7.1 13' Corsair Force GT 120 GB SSD & Hitachi 250GB HDD & 8GB DDR3 
             ???
iPhone 5 16 GB (Black) JB
             ???
iPod Shuffle 2 GB (Green)

Buğra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Cevap #47 - 17 Şubat 2012, 10:29

Parayla satilan bir yazilimin burada paylasimi beta olsun olmasin yasak. Denemek isteyen Google'i veya alternatif kanallari kullanabilir.

payla??m? yasak m? emin de?ilim ama developer vers. burada var denemek isyeyenler için
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

ZehirliELMA

Cevap #48 - 17 Şubat 2012, 13:05

?smi çok uzun olmu?  :P Mac OS X'ide iOS'a çevirdiler iyice,i?letim sisteminin kendine has bir ?eyi kalmad? resmen  :-\

barsahin

Cevap #49 - 17 Şubat 2012, 14:43

Valla ben daha Lion'a geçemedim. ?lk kez bir sistemi atlayaca??m san?r?m. Gerçekten beklenenden daha çabuk geldi bu da? aslan?. Ayr?ca umar?m bu ilk sneak peak'tir ve alt?n? daha dolduracaklard?r. Yoksa bence de yeni bir majör sistem için yap?lan yenilikler biraz zay?f kalm??.

Ben de ne i? yeri ne ev henüz Lion kurmam??t?m. ?? yerinde bir Lion var, server taraf?nda çok problemli, ev kullan?c?lar?n? bilmiyorum ama Lion'da a? kullan?c?lar? için ciddi hatalar mevcut. Apple bu hatalar? düzeltemeyece?ini dü?ünüyor ki muhtemelen 10.8'i bu kadar erken duyurdu, sanki "10.7'ye halen geçmeyen geçmesin 10.8'i beklesin" der gibi.
i? = MBP mid 2014
ev = MBP Pro mid 2009, mac mini mid 2011

yuzepages

Cevap #50 - 17 Şubat 2012, 16:05

?lk görseller...

Bunu ekleme sebebim yeni gelen bir hareket... Magic Mouse a iki kere tap yapt???n?zda (click de?il dokunma) o k?sm? zoom luyor...

Bahsetti?im zoom hareketi...

Sayg?lar...
Bugra Bey de bunu bahsetti sanirim. Bu olay Lion'da da halihazirda mevcut.

Benim mesajim da arada kaynadi :) Tekrar ve son kez sorayim. Messages Beta'da kisi listesine sahip olamiyor muyuz? Kimin iMessage ya da Messages kullandigini nereden bilecegiz?
iMac 24'',  MacBook Air 13" i7, 8 GB Ram, 512 GB SSD
                     iPod Touch G2 & iPod Nano  G4
                                  iPhone 5 64 GB
                            The New iPad 64 GB+4G
                                Time Capsule 3 TB

Buğra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Cevap #51 - 17 Şubat 2012, 16:46

Eger Google Talk veya AIM kullaniyorsaniz CMD+1 ile kisi listesini iChat gibi ekrana getirebilirsini z. Ancak imessage kullanan kisi listesi göremiyorsunuz. Isim yazinca iMessage oldugu ortaya cikiyor gerci. Ama Viber gibi lsite halinde göremiyorsunuz.

Yazilim hala beta, belki ileride bu özellik gelir..

Bugra Bey de bunu bahsetti sanirim. Bu olay Lion'da da halihazirda mevcut.

Benim mesajim da arada kaynadi :) Tekrar ve son kez sorayim. Messages Beta'da kisi listesine sahip olamiyor muyuz? Kimin iMessage ya da Messages kullandigini nereden bilecegiz?
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

bigC02t

• Macbook Pro Retina os x mavericks
    • www.gsbagcilar.com
OS X 10.8 Mountain Lion Duyuruldu
Cevap #52 - 17 Şubat 2012, 18:42

Neymi? o politika?
2-3 özellik ve yeni i?letim sistemi ;)

« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 19:17 Gönderen: Bu?ra Henden »

ufuk

Cevap #53 - 17 Şubat 2012, 19:22

cum023 apple her i?letim sisteminde 100 küsür belki dahada fazla i?levsellik getirir, tabi sizin bu konuda bir bilgi temeliniz yoksa öncesini bilmei?iniz için sonras?n?da ay?rt edemezsiniz. Sadece finder kulan?m?nda gözünüze çarpan yeni ?eyler sizin için yenilik olur...

alper

• Bazinga!
Cevap #54 - 17 Şubat 2012, 19:29

Messages Beta'da kisi listesi olusturamiyor muyuz? iPhone'u ya da Mac'i olanlari kendi anlasa, listeyi olustursa falan? Bu sekilde biraz sacma degil mi?

Whatsapp gibi bir sistemi olsa gerçekten çok iyi olur. Sonuçta iphone ile normal mesaj da att???m?z için ki?i ayr?m? yok atarken anla??l?yor ama mac'te imessage kullanmayan ki?iler hiçbir i?imize yaram?yor. Ama bu haliyle bile program kullan?labilir durumda. iphone'da ki imessage kullananlar? akl?mda tuttu?um sürece sorun ya?am?yorum.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 19:31 Gönderen: Bu?ra Henden »
MacBook Pro 15" 2.66Ghz (Alu-Unibody/Late 2008) 10.9
Seagate FreeAgent 1TB+Logitech V470 white (Mouse)+Logitech F710 (Gamepad)+Logitech Z323 360° (Speaker)
iPhone 5s 32gb Silver
Steam sayfas?: Steam Community :: Elrond9[/url]

alper

• Bazinga!
Cevap #55 - 17 Şubat 2012, 19:31

Ben aç?k destek verirler diye dü?ünmü?tüm MSN e. Fakat yine takla atmak laz?m görünüyor san?r?m.

Hala msn'i bu kadar etkin kullanan kald? m?? Art?k facebook, twitter, skype varken msn'in yüzüne bile bakmamaya ba?lad?m çevremdeki ço?u ki?ide msn tercih etmiyor. Eskiden adium kullan?rd?m. Art?k onuda kullanm?yorum microsoft messenger duruyor bir kö?ede kulland???m yok i?im dü?tükçe aç?yorum. Bence Apple'?n art?k ölüm dö?e?inde olan msn'e destek vermek yerine twitter'a odaklanmas?ndan çok memnunum. Ke?ke Facebook'a da daha fazla önem gösterse apple.
MacBook Pro 15" 2.66Ghz (Alu-Unibody/Late 2008) 10.9
Seagate FreeAgent 1TB+Logitech V470 white (Mouse)+Logitech F710 (Gamepad)+Logitech Z323 360° (Speaker)
iPhone 5s 32gb Silver
Steam sayfas?: Steam Community :: Elrond9[/url]

bigC02t

• Macbook Pro Retina os x mavericks
    • www.gsbagcilar.com
OS X 10.8 Mountain Lion Duyuruldu
Cevap #56 - 17 Şubat 2012, 20:11

cum023 apple her i?letim sisteminde 100 küsür belki dahada fazla i?levsellik getirir, tabi sizin bu konuda bir bilgi temeliniz yoksa öncesini bilmei?iniz için sonras?n?da ay?rt edemezsiniz. Sadece finder kulan?m?nda gözünüze çarpan yeni ?eyler sizin için yenilik olur...
Tamamda Bu sizi neden bukadar yorduki anlamad?m 1-2 özellik derken merak etmeyin bilgimiz kadar konu?uyoruz yani apple i kötülemek de?il maksad?m ben herzaman bilgi edinmek için buraya bakt?m sizin bilgilerinizle bi?eyler ö?rendik ama ben sadece istedi?im gibi olmayan lion dan biraz daha fazla özellikli bir sistem için applenin politikas? dedim durum bu siz bunu nas?l anlad?n?z ben onu anlamadm.
« Son Düzenleme: 17 Şubat 2012, 20:56 Gönderen: Bu?ra Henden »

iphne16

• ?iPhone?iPad?
Cevap #57 - 17 Şubat 2012, 20:44

Son durum...:)

Snow Leopard - Lion - Mountain Lion - Lion Recover - Mountain Lion Recover

Sayg?lar...
? Orj. iPhone 16 GB ?
? iPhone 4 32 GB Black ?
? 3G iPad 2 64 GB Verizon ?
? 24" iMac ? 10.6.8 ? 10.7.3 ?
iMac OS 10.8 Mountain Lion DP1 ?

icmimar

• Sarı Kart
Cevap #58 - 17 Şubat 2012, 20:48

Benimde içimde bir "iOS'a kay?yor, sistem elden gidiyor" gibisine bir rahats?zl?k var gibi ama "ne kötülü?ü olur" diye sorgulay?nca da pek bir?ey göremiyorum. Ama akl?ma gelen tek ?ey OS X'in iOS'a kayar gibi olmas?n?n, a??r programlar?n kullan?m? aç?s?ndan sanki "hafif" kal?yor gibi görünmesi. Yani ne bileyim, geriden bak?nca öyle görünüyor gibi.

Steve Jobs elindeki iPhone'u gösterip "gelecek i?te bu" demi?ti. Cebimizde ta??d???m?z "Gelecek Ayg?t?'n?" evimize gelince Mac'imizle kusursuz e?zamanlamak hepimizin elbette i?ine gelir. Ve di?er tüm Apple cihazlar?n?n birbiri ile uyumu da mutlaka onlar?n dü?ündü?ü ?eydi ve uygulad?lar, uyguluyorlar.

Ayr?ca; Vista sonras? win7 ç?k??? gibi bir hisse kap?ld?m. En az?ndan 10.7.3 ç?ks?n falan derken Lion'a geçemeden yenisi duyuruldu. Umar?m fiyat olarak hayal k?r?kl???na u?ramay?z :)
Autodesk Maya+AutoCAD mimarl?kvetasar?m/içmimarl?k
iMac 27" 2.8GHz/i5/4GB/ATI Radeon HD 5750 1GB (2011) (10.8.2)
iPod Nano 8 gb Silver+LunaTik[/url] . iPhone 5 16GB
MacBook Pro 13.3" C2D 4GB Ram (10.8.2)
https://twitter.com/olgunsenel

SY

• Ziyaretçi
Cevap #59 - 17 Şubat 2012, 21:00

Tamamda Bu sizi neden bukadar yorduki anlamad?m 1-2 özellik derken merak etmeyin bilgimiz kadar konu?uyoruz yani apple i kötülemek de?il maksad?m ben herzaman bilgi edinmek için buraya bakt?m sizin bilgilerinizle bi?eyler ö?rendik ama ben sadece istedi?im gibi olmayan lion dan biraz daha fazla özellikli bir sistem için applenin politikas? dedim durum bu siz bunu nas?l anlad?n?z ben onu anlamadm.

Ne bildi?ini merak ediyoruz i?te... Madem kötülemek de?il amac?n?z, sadece sizi ilgilendirecek ?ekilde cümle kurun... Ucu yoruma aç?k cümleler kurdu?unuzda size bunun sebebini sormam?z kadar do?al bir ?ey olamaz... Buray? birçok insan okuyor ve buradan (aynen sizin gibi) fikir al?yorlar... Yanl?? fikir al?nmas?n? veya yanl?? alg?lanmas?n? istemeyiz...

Apple'?n major sistem sürümleri aras?nda minimum 250'?er yenilik varken 1-2 demek çok da iyi niyetli bir yorum olmasa gerek!
Sayfa: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 ... 19   Yukarı git

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri