Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ygmrvkk

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.
?kinci el mac ve garageband
- 12 Şubat 2013, 21:02

Herkese iyi ak?amlar,

?kinci el bir mac mini sahibiyim.Bilgi sayar? ald???mda "garageband" program? yüklü de?ildi ki zaten ald???mda ben format att?m.?imdi apple store'dan ücretsiz indirmeye çal??t???mda ba?ka bir id ile kullan?lm?? oldu?unu ve prgram?n 26 tl oldu?u gözüküyor.

Bilgisayar?n ilk sahibi ba?ka bir id ile kulland? ve ben ücretsiz olarak kullanam?yor muyum ?

SY

• Ziyaretçi
Cevap #1 - 13 Şubat 2013, 10:58

Bilgisayar?n eski sahibinin sat?n ald??? uygulamalar kendi Apple ID'sine kaydedilir.
App store'dan ücretsiz indirebilece?inizi nereden ç?kard?n?z?

ygmrvkk

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.
Ynt: ?kinci el mac ve garageband
Cevap #2 - 13 Şubat 2013, 20:49

Ben yeni bir mac ald???m?zda garageband'in ücretsiz olarak geldi?ini sand?m.Amatör mac kullan?c?s?n?n hatalar? oluyor..

Buğra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Cevap #3 - 14 Şubat 2013, 00:16

Do?ru dü?ünmü?sünüz. Ücretsiz geliyor. Ancak ilk kullan?c? o uygulamalar? "evlat ediniyor", yani kendi app store hesab?na ba?l?yor. Dolay?s?yla bilgisayar? satarken o yaz?l?mlar? vermesi pek mümkün olmuyor.

Ben yeni bir mac ald???m?zda garageband'in ücretsiz olarak geldi?ini sand?m.Amatör mac kullan?c?s?n?n hatalar? oluyor..
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

SY

• Ziyaretçi
Cevap #4 - 14 Şubat 2013, 10:06

Hem ikinci el diyorsunuz hem yeni bir mac ald???m?zda diyorsunuz... Bir karar verin... (:

aesthete

• whatever doesn't kill you makes you stranger...
Cevap #5 - 14 Şubat 2013, 10:21

Bu arada kaynay?p bir soru da ben soray?m. Daha önce mid-2009 Macbook pro sat?n alm??t?m, o macbook pro ile birlikte app dvd gelmi?ti, herneyse sonradan o mac çal?nd?. Ben geçenlerde bir mid-2012 macbook pro ald?m, fakat üzerinde lion ile gelmi?ti, app store'dan ücretsiz olarak mountain lion'? indirdim kurdum, ama bu iphoto-imovie-garageband'leri bedavaya indirece?imi bilmiyordum. Ben bilgisayar? eylül-2012'de ald?m, acaba hala bedava indirme hakk?m var m? benim? Az önce app store'a bakt?m, orada paral? görünüyor...
Macbook Pro, 13inch, Corei5, 2.5 Ghz, 4 Gb DDR3

Buğra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Cevap #6 - 14 Şubat 2013, 11:16

Eger harddiski silmeden önce yukarida belirttigim gibi uygulamalari kendi hesabiniza gecirmediyseniz bedava indirme sansiniz bulunmuyor.

Bu arada kaynay?p bir soru da ben soray?m. Daha önce mid-2009 Macbook pro sat?n alm??t?m, o macbook pro ile birlikte app dvd gelmi?ti, herneyse sonradan o mac çal?nd?. Ben geçenlerde bir mid-2012 macbook pro ald?m, fakat üzerinde lion ile gelmi?ti, app store'dan ücretsiz olarak mountain lion'? indirdim kurdum, ama bu iphoto-imovie-garageband'leri bedavaya indirece?imi bilmiyordum. Ben bilgisayar? eylül-2012'de ald?m, acaba hala bedava indirme hakk?m var m? benim? Az önce app store'a bakt?m, orada paral? görünüyor...
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

aesthete

• whatever doesn't kill you makes you stranger...
Cevap #7 - 14 Şubat 2013, 22:45

Ben temiz kurulum yapm??t?m, yani hard diski komple silip mountain lion'u yüklemi?tim galiba... Yani, bunu üzerine bir bardak so?uk su içeyim bari:)
Macbook Pro, 13inch, Corei5, 2.5 Ghz, 4 Gb DDR3

sbalciogullari

Cevap #8 - 16 Şubat 2014, 06:20

Bedava sürümünde GarageBandin k?s?tl? bi versiyon kullanbiliyorsu nuz; samplelar?n bi ço?u loopstaki ve 3. Parti uygulama deste?i aktif olmuyor diye biliyorum ben ama yanl???m var ise lütfen düzeltin. Her ko?ulda bence verece?iniz her kuru?a de?er cubasis ve auria dahil pek çok uygulamay? denedim ama hiçbiri GarageBand kadar kullan??l? de?il orta seviye bir kullan?c? için. Ben profesyonel kay?tlar yapmak istiyorum diyorsan?z onu ba?ka bi konu olan Logic Pro alt?nda incelememiz gerek ama ?ahsi görü?üm 27 liran?n hiç de çok olmad??? yönündedir GarageBand için.
15" MacBook Pro Retina Display 2.6 Ghz 16 GB ram 1TB SSD - OS X Mavericks 10.9.1

iPad Air 16 GB Wifi

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri