Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

afigen

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

2013 model macbook pro retina kullan?yorum (10.8.5). Ses ç?k??? olarak dahili hoparlörün d???nda, thunderbolt display, b&w harici hoparlör ve kulakl?k kullan?yorum. Ayr?ca bootcamp vas?tas?yla windows 7 de kullan?yorum. Geçti?imiz hafta - konuyla ilgili olup olmad???ndan emin olmasam da-  retina güncellemesinden sonra yukar?da sayd???m tüm ses ç?k??lar?nda itunes ya d a youtube'dan müzik dinlerken rahats?z edici distorsiyon ve metalik efektler gelmeye ba?lad? ve halen de sürüyor. Ayn? bilgisayarda windows 7'ye geçti?im zaman sorun yok. Dolay?s?yla sorun donan?mdan ziyade  güncelleme ya da ba?ka bir sorun.
Yurtd??? forumlardan ald???m bilgilerle otomatik grafik kart? seçimini kald?rd?m, bir i?e yaramad?. Ayr?ca SMC ve PRAM resetting'lerini de yapt?m, sorun yine devam ediyor.

Konuyla ilgili bilgi ve tavsiyesi olan varsa ve payla??rsa çok sevinirim.

swaggieber

• Lütfen imza k?sm?na bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

Merhaba, hicbir fikrim yok. Ama bir sey sormak istiyorum. Bende 13.3" retina macbook pro almayi dü?ünüyorum. Önerir misiniz?

GT-I9505 cihaz?mdan Tapatalk kullan?larak gönderildi

Canbeat

• Lütfen imza k?sm?na bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

Öncelikle herkese merhaba yeni üye oldum turkmarc.org a.
Bende mbp 2013 late 15" modeli var amacim software dj ekipmanlarini kullanmakti , fakat suan hic memnun degilim cünkü native instruments in retina öncesinde cikardigi cogu ürün uygun calismiyor.

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri