Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gozukucuk

• Lütfen imza k?sm?na Mac'inizin özelliklerini yaz?n?z.

Arkada?lar 2011 macbook pro late emektar?m için ram tavsiyesine ihtiyac?m var.
2x2 toplamda 4 gb 1333 ram art?k yeterli de?il. Edindi?im bilgilere göre apple 8 gb a kadar destekliyor
ama yabanc? forumlarda 16 gb a kadar ç?kar?laibildi?i testedilmi?.

As?l tecrübenize ihtiyac?m olan konu benim makineme en yüksek performans? sa?layacak gb, mhz, voltaj marka ve model olarak ne sat?n alabilirim

2011 late 2.4 i7 i?lemci macbook pro 8.2 makinenin modeli

?imdiden Te?ekkürler

fujiman

• Sound Cloud

Selamlar bende 8.1 revizyon var. Geçen ay güncelleme yapt?m. ?u an makinam 8 gm 1333 mhz ramle donat?lm?? vaziyette.

16 gb ye ç?kartma i?i biraz riskli, baz? ram firmalar?n?n custom ramlari ile yap?l?yor. Bence hiç riske atma.
Ben Corsair alm??t?m kalitesine güvenip ama uyumsuzluk yapt?lar stabil çal??mad?lar. O yüzden düz ayak Kingstondan ?a?ma derim.
Birde ?mkan?n var ise SSD tak. Ben Ram + SSD güncellemesi yapt?m as?l olay ondan sonra de?i?ti ...
« Son Düzenleme: 11 Nisan 2015, 21:42 Gönderen: fujiman »
Mac Pro 2.66 / 8 Gb ram
Macbook Pro 8.1 / i5 2.4 Ghz / 8 Gb 1333 ram / 128 SSD+500 Gb hdd
Protools 10 & 11 & Hd 8
Logic 9 Lisansl? Kullan?c?
Logic X Lisansl? Kullan?c?

Gokay

SSD disk tek çözüm san?r?m.

gozukucuk

• Lütfen imza k?sm?na Mac'inizin özelliklerini yaz?n?z.

makineyi yükseltebildi?im kadar yükseltmek istiyorum en az 2-3 y?l daha kullanmak için SSD bu durumda mecburiyet halinde ozaman

adobe programlar? kullan?yorum yo?un olarak ram baya dü?ük kal?yo 16 gb ta ç?karman?n yolu neyse denemek istiyorum. 1333 mhz 1600 mhz aras?ndaki fark ve riskler neler olabilir ?
baya ciddi yorumlar var çünkü 16 gb 1600 mhz bu makinelerde çal???r diyen yabanc? forumlarda

ben genede memleketten teyit ettirip öyle almak istiyorum...

bohemaxxtum

• 15.4'' MacBook Pro Late 2011,i7 2.2 Ghz,10 Gb Ram

ben de ki macbook pro da late 2011.yakla??k 1 ay önce ben de ram i 4 gb den 10 gb ye yükselttim.2+8 ?eklinde ve hiç bir sorun yok,memnunum.kulland???m ram kingston kvr serisi 1333 mhz cl9 de?erli 8 gb l?k ram.bu ram i ald?ktan sonra baya?? endi?elenmi?tim problem ç?kabilir diye ama çok ?ükür bir sorun yok.
15.4'' MacBook Pro Late 2011,i7 2.2 Ghz,10 Gb Ram,OS X 10.10.2

Gokay

E?er 2+8 çal???yorsa 8+8 niye çal??mas?n diye bir merak uyand? bende. Çünki ayn? makinadan bende de var ve 16 gb yapman?n yollar?n? ar?yorum.

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

Ayni makinadan bende de var, 16 GB ram ile kullaniyorum iki senedir. Yanilmiyorsam Kingston Mac ram'i almistim. Ben aldiktan sonra fiyatlar bayagi artmis
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Gokay

Ayni makinadan bende de var, 16 GB ram ile kullaniyorum iki senedir. Yanilmiyorsam Kingston Mac ram'i almistim. Ben aldiktan sonra fiyatlar bayagi artmis

MBP Unibody Late 2011 mi Bu?ra. E?er öyle ise muhte?em bi?ey bu hemen 8X2 yapar?m.

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

imzamda yaz?yor i?te. amd 6750'li 15" model.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Turker Inanmaz

• MD313LL/A

Ayn? (2011 late, 13") cihaz? kullan?yorum. Kingston kvr 4+4 gb ram ile Samsung 840pro 128gb ssd takviyesi yapt?m, superdrive? söküp yerine harddisk takt?m. Bir kaç sene daha rahat götürür. ssd'yi artt?rmay? planlal?yorum. Fiyatlar biraz daha insin hele.
Macbook Pro 13" Late 11  • iPhone 6 • iPad Air 2 • Apple TV • Airport Extreme

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri