Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

spiderzerg

• Sarı Kart
  • Lütfen imza k?sm?na Mac'inizin özelliklerini yaz?n?z.

arkada?lar merhaba ba?l?ktada belirti?im gibi macbook pro ma oyun kumandas? yada direksiyonu ba?lay?p oyun oynayabilmem mümkün mü? e?er uyumlu bir oyun kumandas? yoksa mac os un yan?na bir windows kurup uyumlu olmas?n? sa?layabilir miyim?

Buğra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Ynt: macbook oyun kumandas?/direksiyonu uyumu
Cevap #1 - 11 Mayıs 2015, 13:16

Windows kurarsaniz tabiki uyum sorunu kalmaz, Windows uyumlu her hangi bir oyun kumandasi / direksiyonu calisacaktir.

OS X uyumlu direksiyon var mi bilmiyorum ama PS3 ve XBox oyun kumandalari ise yariyor galiba.

Benzer basliklarda gördüm simdi:
http://turkmac.com/index.php?topic=25960.msg202099#new
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

hakan yucel

Cevap #2 - 12 Mayıs 2015, 20:50

Baz? üçüncü parti yaz?l?mlar ile oyun kumandalar? destekleniyor. Lakin ücretleri yüksek. Feedback (titre?im modu)  olay? ço?u zaman çal??m?yor. Çok yaz?l?m denedim, tamam bu diyece?im ç?kmad?. Bence markal? ürünlerin sitelerinde gez osx deste?i ve yaz?l?m? ara?t?r. Uyumlu olanlar var diye görmü?tüm ama ben o kadar çok para vermektense windowsta oynar?m. Daha do?rusu oynamam :)

Turker Inanmaz

• MPXV2LL/A
Cevap #3 - 13 Mayıs 2015, 01:55

FIFA12'de (Native bir üründü) logitech F710'u sorunsuz bir ?ekilde kullanabilmi?tim. 13 ve 14'te ayn? ?ey söz konusu olamad? ne yaz?kki.
?mkan?n?z varsa e?er oyunlar için konsol alman?z daha mant?kl? hamle olacakt?r.
Macbook Pro 13" Late 11 • MacBook Pro 13" Mid 17 • iPhone 6 • iPad Air 2 • Apple TV 3rd • Airport Extreme • Watch 42mm • AirPods

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri