Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ZZ Topper

• 13.3 Mid 2010 MBP, iphone 5S, ipad 3, ipad Mini

Merhaba herkese, dün ak?am itibari ile IOS 9'u kuranlar?n oldu?unu dü?ünüyorum. Görü?lerinizi, beklentileriniz i kar??lay?p kar??lamad???n? veya tam olarak çal??mayan uygulamalar? payla??rsan?z sevinirim. Ben kendi ad?ma, tam olarak beklentilerimi kar??lamad???n?, Notes gibi büyük bir beklenti ile bekledi?im program?n farkl? olmad???n? (Mac'imde El Capitan GM kullanmama ra?men) söylemek istiyorum.... Bilmiyorum, sanki her büyük geçi?ler daha önceki senelere göre beklentileri kar??lam?yor, lansmanlar daha sönük gidiyor... Ama, sunulan sat?? rakamlar? da beni yalanl?yor galiba... Neyse, uzatmayay?m merak ettim sizlerin IOS 9 ile ilgili görü?lerini özetle... Te?ekkürler.
Bene diagnoscitur, bene curatur.
Bona diagnosis, bona curatio.
Bona valetudo melior est quam maximæ divitiæ.
- - - - - - - - - - - -
Dum spiro, spero.

megavolkan

Ynt: IOS 9 Beklentilerinizi Kar??lad? M??
Cevap #1 - 17 Eylül 2015, 11:00

En merakla bekledi?im News uygulamas? yok. Ayarlardan bölgeyi US olarak de?i?tirmeyi tavsiye edenler var. Ba?ar?l? bir ?ekilde yapabilen varsa haber versin.

mstfslck

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.
Cevap #2 - 17 Eylül 2015, 11:29

az yer kaplasa yeter benim için :) 16 gb ip5 kulkan?yorum y?l 2015 16 l?k relefon olur mu ya

ZZ Topper

Cevap #3 - 17 Eylül 2015, 17:05

az yer kaplasa yeter benim için :) 16 gb ip5 kulkan?yorum y?l 2015 16 l?k relefon olur mu ya

bende oyle... :-) ama, cok bir sey tutmamaya alistim artik....
- - - - - - - - - - - -
Dum spiro, spero.

ZZ Topper

Cevap #4 - 17 Eylül 2015, 17:07

En merakla bekledi?im News uygulamas? yok. Ayarlardan bölgeyi US olarak de?i?tirmeyi tavsiye edenler var. Ba?ar?l? bir ?ekilde yapabilen varsa haber versin.

bende en cok, Notes u merak ediyordum... ama bir degisiklik yok, en azindan 5s icin... El Capitan da da bir fark yok.... anlamadim zaten, hem IOS 9 hem de El Capitan ara bir gecis gibi olmus... artik Apple, millete en son kusak telefonlari almaya zorlar tarzda olmaya basladi... eger 5s, son modeller icinde degilse de (ki oyle) cok ayip...
- - - - - - - - - - - -
Dum spiro, spero.

Omer

Cevap #5 - 17 Eylül 2015, 17:21

ip5 telefonuma bugün yukledim. biraz agirlasti gibi. yenilikleri sevdigim icin yukledim, guncellemeler geldikce telefon da kendini toparlar bence, ios 8.0 i hatirliyorum , ona gore 9.0 daha iyi fakat 8.4.1 e göre daha yavas. sonuçta bizim ip5 ler de eskiyor. 2 yil daha götürür bence ..

Sent from my iPhone using Tapatalk

mstfslck

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.
Cevap #6 - 17 Eylül 2015, 20:22

notlardaki cetveli filan sevdim ben ya kalemlerle oynamay? filan.  neden bu kadar ac?mas?z ele?tiriyosunuz anlamad?m :) avukat? filan de?ilim hatta uyuz oluyorum yerine göre ben de apple a da. yenilikleri severim ben de etraf?mda kimse güncellememi? bakt?m noluyosa hemen heyecan yap?p güncellemi?im :)

hakan yucel

Cevap #7 - 17 Eylül 2015, 21:30

Bendeki iphone 6 da tak?lmalar oluyor. O yüzden han?m?n telefonuna ?imdilik yüklemeyece?im.

Gokay

Cevap #8 - 18 Eylül 2015, 10:30

News TR de neden yok anlamad?m?

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Cevap #9 - 18 Eylül 2015, 11:47

ios 9.1 beta kullaniyorum, iphone 6+'ta takilmalar oluyor bazen.

notlari güncellediniz mi?
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Omer

Cevap #10 - 18 Eylül 2015, 14:03

ben guncelledim notlari, telefonda ve cloud senkronlu olmak uzere ikiye ayirdi. pratik olmus

Sent from my iPhone using Tapatalk

hakan yucel

Cevap #11 - 18 Eylül 2015, 19:50

Notlar? güncellemek derken? Kendili?inden, ne gerekiyorsa öyle yapmad? m? ki ? Tüm notlar? icloud'tan geri sorunsuz yüklendi. Ba?ka bir?ey mi yapacakt?k ?

Gokay

Cevap #12 - 18 Eylül 2015, 22:19

Notlar?m? parça pinçik yapm??.

Adonis

• Y?lmak yok, devam ediyoruz ;)
Cevap #13 - 20 Eylül 2015, 05:33

notlar kismina cizim gelmis o iyi oldu benim icin. bir de istediginiz uygulamayi acin, sol ustte onceki uygulamaya geri donmek icin "back to ..." dokunmatigi gelmis. pil omru icin de eski telefonlarinizi n pillerinin cycle durumu yukseldigi icin haliyle bu guncelleme ise yaramaz ama yeni telefonlarda iyi. %20'ye geldiginde otomatik olarak guc secenegi cikiyor karsiniza.

ben ipad ile ipod'a guncelleme yaptim ipod yine ayni ipod :) hi unutmadan mailleri acmadan saga ve sola kaydirarak sil,tasi,okundu gibi secenekler de hos. diger ozellikleri kullanmak icin yeni cihazlar alinmasi gerek. bu da satis politikasi :)

bu arada 16 gb'lik telefon icin yakinanlar olmus. o ios ile ilgili bir sey degil :D tamamen kullanici secenegine kalmis bir sey. sonucta akilli telefonlara deli gibi app yukleniyor haliyle kapasite birinci oncelik. en az 32 ve standart 64 gb alinmali. dedigim gibi bilincli kullanici tercihi olmalidir bunlar.

saygilar
Everybody Here Bu [arada] nas?ls?n?
Macbook 13" (Alu 2013)
Mac Os X 10.9.4 Eng Intel Core i7  2.9GHz,8GB DDR3 Ram,750 GB HDD- 2+1 TB WD Ext. HDD
Ipod touch 1st g 32 GB

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri