Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

selchuk

• www.selchuk.com

olurmu kimsede yok , multi touch siz kimse kalmadi , multi touch mac i olmayaninda iphone u var TR de , iphone u trackpad e yatirip iphone nun multi touch ini kullaniyor = ) iphone nun boyu ile multi touch track pad in boyu hemen hemen ayni = ) buralara gelmisken dedim sana multi touch li biseler vereyim diye , verdigim 4 haneli rakam da baska yerde zor biliyorsun = )

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

valla ben ziftlendim selcuk. iphone da ald?m, macbook da... hesab?m dibi gördü, cumartesi dönüyorum.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

cmdilmac

• Cihangir Dilmaç

merhabalar,

17" mbp kullan?yorum, firefox u denemek istiyorum fakat fontlar gözüme çok küçük geliyor. her seferinde zoom yapmak zorunda kal?yorum. kal?c? olarak bu ayar? yapmam  mümkün de?il mi???
bir de firefox u önerirsiniz safari yi mi??? bana safari çok yava? geliyor...en önemli eksi?i ise firefoxtaki eklenti olay? yok.

te?ekkürler...
MacBook Pro 17"  2.16ghz  2gig ram

ezaman

Herkese selam

Macbook Pro 2.53 kullan?yorum ve Off?ce 2008 de entourage program?nda ? harfim ç?km?yor.

TÜRKÇE KARAKTERLER'ME ÖRNEK OLMASI 'Ç'N BU CÜMLEY' GÖNDER'YORUM.

Sadece buyuk i harfinde sorun var ne g?b? öer?ler?n?z vard?r bana  ?

Te?ekkur eder?m.

megavolkan

Say?n MicroPsoft Offiz 2008 ve muadili mikrop yaz?l?mla fontlar? çorbaya dönmü? arkada?lar. Az evvel buldu?um (internetten, kendi bulu?um de?il :) çözümü hepinizle payla?mak istiyorum. Font klasörleriyle falan u?ra?madan bo?u?madan:

E?er benim gibi Office 2008 kurduktan sonra di?er uygulamalardaki fontlar?n?zda bozulma olduysa;
1- Halihaz?rda kullanmakta oldu?unuz font yönetim yaz?l?m?n? kapat?n (Font Book hariç)

2- Mac OS X yerle?ik Font Book uyguyamas?n? çal??t?r?n.

3- Collection sekmesinden All Fonts'u seçip, Edit (Düzen) menüsünden Select All (Tümünü Seç) deyin.

4- File menüsünden Validate Fonts (Türkçe sistem kar??l??? neyse) seçin. Çok fontunuz varsa biraz zaman al?yor, biraz bekleyin.

5- Ç?kan pencerede i?lem bittikten sonra üst sol aç?l?r menüden (All) Warnings'i seçin (sar? renkte olanlar). Bunlar bozuk olmayan ama as?llar? de?i?tirilmi? (muhtemelen Offiz) fontlar?n?z, duplicate olanlar vs. Alttaki Select All Fonts kutusunu i?aretleyin ve pencerenin en alt sa??ndaki Remove Selected butonuyla i?lemi bitirin. Uyduruk fontlar orijinalleriyle de?i?tirildi.

6- Logout veya Restart yap?n. Font sorununuz düzelmi? olmal?. (Benim düzeldi)

Umar?m bunun gibi bir sorununuz varsa siz de çözmü? olursunuz. Sayg?lar efenim.

zenzen

Arkada?la ben yeni mac ailesine kat?ld?m. Y?llard?r pC kullan?yorum ve bu font problemi ile yeni kar??la??yorum. Hemen konuya gireyim. Ben Quark program?ndan Arial Black fontunu sa?l?kl? bir ç?k?? al?rken Indesign CS2 program?nda ayn? font i ve ? harflerini kutucuk ?eklinde hem ekranda hem yaz?c?dan ç?kart?yor.
2) Frehand program?nda helvetica 8 fontum ekranda görünmesine ra?men yapt???m çizimleri ?ndesign a aktard???mda ekranda görünüyor ancak yaz?c?dan o fontlar?n kullan?ld??? yerler bo? geliyor.

lütfen bana yard?mc? olursan?z sevinirim.

deadsoul

merhabalar,
ben de yeni bir mac kullan?c?s?y?m ve bu siteye office yükeldikten sonra ç?kan font sorunumla ilgili ara?t?rma yaparken ula?t?m. gerçekten çok yard?mc? oldu ve üye olup bu ilk mesaj?m? yazmaya itti (: okuduklar?m sonras? izledi?im yol k?saca:

library>fonts'ta bulunan microsoft klasörünü sürükleyerek ba?ka bir yere ta??d?m (yedeklemek amaçl? silmedim). daha sonra apple destekten tiger tu support paketini indirdim/yükledim/ba?tan ba?latt?m.
hem internette, hem office programlar?nda, messengerlar da türkçe font sorunu çekmiyorum ant itibariyle.
herkese te?ekkürler..

vantaggio

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

bende font klsoru bos  bu font isinden sinir geldi.

utf sivar font un turkce uyumlusu var
bu fontlar tum karakter uyumlu yapilmiyor.
universal utf16  genel olsa iyi olur.

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri