Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Buğra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

Lion da Snow Leopard da tek ba?lar?na bo? diske kurulabilen sistemler. Her birinin üzerinde sadece upgrade yazd???na bakmay?n. S?f?r diske kurulabiliyorla r.

Sadece SL ilk ç?kt???nda bedava yükseltme kazananlara da??t?lan eski yüklemeyi kontrol eden bir dvd göndermi?ti Apple o kadar.

Özetle Lion'u veya SL'yi ister legal, ister illegal indirin, illa sabit diskinizde bir sistem olmas? gerekmiyor.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

onurrkaan

• Macbook Pro 15" 2.2Ghz i7-8Gb Ddr3-750Gb Hdd

Kesinlikle legal tabi ki..bu yuzdendir ya bu arayisim derdim :))) cok tesekkur ederim cevaplariniz icin...

avedist

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

arkadaslar ben applications klasörü içinde bulunan InstallESD.dmg dosyas?n? bulam?yorum.bunu nas?l bulucam?

sedatisik

merhabalar macbook air pc'ye

windows 7'yi  usb flash üzerinden kurdum elimde snowleopard usb flash belle?i var lakin bootcamp win 7 sürücülerini otomatik olarak yüklemesine kar??n bootcamp sürücülerini yüklemiyor bu konuda beni ayd?nlat?rsan?z memnun olurum sayg?lar?mla

Atasay?

• iReplaced to Pc

cd içerisine girip apple klasöründeki dosyalar? tek tek yükleyin düzelir.(64 bit ise orda ayr? bir klasör var onlar? yükleyin.)
MacBook Pro 7.1 13' Corsair Force GT 120 GB SSD & Hitachi 250GB HDD & 8GB DDR3 
             ???
iPhone 5 16 GB (Black) JB
             ???
iPod Shuffle 2 GB (Green)

sedatisik

sorunu hallettim asl?nda sorun çok basitmi?  ama bazen insan bakar kör deyimi varya
i?te benim durum bu oldu biraz kurcalay?nca win 7 bootcamp sürücü sorununu halletim özellikle usb flash win 7 kuracaklara naçizane tavsiyem bootcamp sürücülerini
mac os x bootcamp assistant bölümündeki download windows support software sürücüleri download  hemen sonra usb flash yada harici HDD fat 32 olmak kayd?yla
yükleyebilirler

mitral

usb'den lion kurdum. iphoto ve imovie yok. itunes'a girdim 4.99dolar diyor. Bu programlar? sat?n almam m? gerekiyor? eski backuplardan geri gelir mi?

Edit: Geri geldi ancak app store'a girdi?imde iphoto 14.99 dolar oldu. Kaçak kullan?yorum sanki  ???
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2012, 16:37 Gönderen: mitral »
Macbook Air 1.4 GHZ Core 2 Duo 2 GB 1067 MHz DDR3

Zebedee

• 2011 MacBook Pro 13" - 16GB Ram - 250 GB SSD
    • www.SanalOrtam.com

iPhoto bende de 14.99$
Çünkü bu programlar? AppStore'dan sat?n almad?k, sistem ile birlikte hediye geldi.
Merak etmeyin. Kaçak kullanm?yorsunuz.
Ama, format sonras?nda bu programlar? AppStore'dan de?il Sistem diskinden kurman?z gerekiyor. ;)
www.SanalOrtam.com
Twitter: @tsusamci

2011 MacBook Pro 13" 16 GB Ram 250 GB Samsung SSD  MacOS 10.9 TR
iPhone 5c 16gb - iPhone 5 16gb - iPad Mini 16 GB - iPad 1 Wifi 32 gb - iPhone 3GS 16gb

yesil

• Dream is over.
Ynt: Snow leopard olmadan lion yüklemek
Cevap #68 - 28 Haziran 2012, 10:57

Tabii ki kopyalayarak de?il.
USB Disk Üzerinden Mac OS X Kurulumu. burada anlat?lan yöntem ile yapabilirsiniz.

K?saca elinizdeki DMG dosyas?n?, Disk Utility program? ile USB diskinize "mount" etmeniz gerekiyor.
iyi gunler efendim.vermis oldugunuz linkteki islemlerden disk utility bolumunde OPTION secenegi bende aktif duruma gelmiyor ve isleme devam edemiyorum.yard imci olabilirseniz sevinirim.iyi gunler iyi calismalar.
All right reserved

vayhhh

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

sl olmadan lion kurmayin derim ilerde sorun yasayabilirsini z eger default  lion almadiysaniz sl yi silmeden lion u ustune kurmanizin daha iyi olacagini dusunuyorum
early 2011 Macbook Pro  2.0 ghz 500 gb i7

bycelist

• Macbook Pro i5(3210m)4 gb ddr3 1600 Mhz intel 4000

Torrent üzerinden indirdi?im 10.7 Lion Final sürümü dosyas?n?n içinden Contents >SharedSupport dosyas? ç?kmad?.Acaba bu a?amada usb yi nas?l haz?rlayabiliri m?
http://img.tapatalk.com/d/12/12/13/ahu9e4ad.jpg

Ebt

• '' Sola Dubium ''

Torrent üzerinden indirdi?im 10.7 Lion Final sürümü dosyas?n?n içinden Contents >SharedSupport dosyas? ç?kmad?.Acaba bu a?amada usb yi nas?l haz?rlayabiliri m?
http://img.tapatalk.com/d/12/12/13/ahu9e4ad.jpg

Yard?m beklemeden önce, forum kurallar?n? okuman?z? tavsiye ediyorum.

Kural #3 - Payla??m S?n?rlar?

bilginyilmaz34

• Lütfen imza k?sm?na Mac'inizin özelliklerini yaz?n?z.

Evet arkada?lar bende ayn? s?k?nt?y? ya??yorum

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri