Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

by.dzemic

• Sarı Kart
  • ??lemci 2,5 GHz Intel Core i5 Bellek 16 GB 1333
web tasar?m? yard?m lutfen
- 01 Aralık 2012, 02:41

beyler web tasar?m? olay?na oldukca yabanc?y?m ogrenmek amacl? nerden baslamal?y?m  yard?mc? olursan?z sev?n?r?m
her ?ey yalan tek gerçek jackDaniels

*Çetin

• Grammar Lieutenant...
Ynt: web tasar?m? yard?m lutfen
Cevap #1 - 01 Aralık 2012, 12:40

HTML ve CSS nedir diye ba?layabilirsiniz. Bunlar? geli?tirince biraz Javascript ö?renip ben bu i?i kavrad?m derseniz Linux için PHP, Windows için de ASP olmak üzere 2 farkl? dal var kendine has getirileri olan. Bunlar? ö?renmeye ba?lay?nca da bir yandan MySQL database yapmay? ö?reneceksiniz. Bu noktaya geldikten sonra zaten gerisi gelir. Haz?r web sitesi yapma program? var h?zl?ca hallediyorum derseniz de kendi kendinizin adi müteahhiti olursunuz. Simple Machines tabanl? bir forum kullan?rken (bu site gibi) basit bir avatar hatas?yla kar??la??p s?k??ma noktas?nda kalabilirsiniz.

Ben sadece dizayn ile ilgilenece?im derseniz HTML ve CSS ö?renmeniz yeterli, Javascript ile de ekstra panellerin dizayn?na göz atabilirsiniz. PHP gibi k?s?mlar i?in yaz?l?m bölümü. HTML kodlar? aras?na serpilmi? programlama dili.
iMac 21.5'' (10,1) - OS X 10.8.2
MBP 15'' (3.1) - OS X 10.8 K?? Uykusunda
Nokia Lumia 920 WP8

SY

• Ziyaretçi
Cevap #2 - 01 Aralık 2012, 13:17

Tasar?mdan ziyade kodlamadan bahsettin gibi. (;

by.dzemic

• Sarı Kart
  • ??lemci 2,5 GHz Intel Core i5 Bellek 16 GB 1333
Cevap #3 - 02 Aralık 2012, 18:43

web tasar?m? ?s?n?  ogrenmek  amacl?  enreden  baslamal?y?m   ?lk olarak  onu  anlayamad?m  kodlama yada tasar?m
her ?ey yalan tek gerçek jackDaniels

*Çetin

• Grammar Lieutenant...
Cevap #4 - 03 Aralık 2012, 12:32

Temel HTML / CSS'de hex renk kodlar? ile div / table mant???n? çözene kadar kutu kutu al??t?rmalar yapabilirsiniz. Pixel ve alan hiyerar?isini çözdükten sonra bunlara Photoshop ya da Fireworks ile gelecek imajlar? düzenleyebilirsiniz.

Her dil için derinlemesine dersler var.
W3Schools Online Web Tutorials
iMac 21.5'' (10,1) - OS X 10.8.2
MBP 15'' (3.1) - OS X 10.8 K?? Uykusunda
Nokia Lumia 920 WP8

COMODOR45

• 2.0 GHz dört çekirdekli Intel Core i7 3.4 GHz'e ka
Cevap #5 - 09 Ağustos 2014, 16:06

Önce Adobe Photoshop ve ard?ndan ?llustrator ile tasar?m ile ba?la. Böylelikle ekranda görülen web sayfas?n?n görünü?ünü yapmay? ö?renirsin daha sonra kodlama i?ini ö?renmen gerek onlar?da Html ve Css ile ba?lars?n bunlar? ö?rendi?in zaman web sayfas? yapabilirsin. Ben ?u an s?raya göre Html deyim. Hepsini ö?rendi?inde basit ama özgün siteler yapabilirsin. Logo da yapars?n. Bular için internette e?itim videolar?n? bulabilirsin. Kolay gelsin.
MacBookPro 15" Retina Ekran 2.0 GHz dört çekirdekli Intel Core i7 3.4 GHz'e kadar Turbo Boost
8 GB 1600 MHz bellek 256 GB PCIe tabanl? flash depolama1
Intel Iris Pro Graphics Yerle?ik pil (8 saat)
?pad4, iphone4

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri