Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

June8

• MacBook Pro 13", Yosemite
Ynt: Yeni arayüz yak??m??
Cevap #30 - 07 Ocak 2014, 20:07

Ana sayfadaki son iletiler ve RSS sorunu çözülmü? olmas? laz?m.

RSS'i test edebilir misiniz?

Çal???yor.

onurçal??kan

• I was so confused when I was a little child
Cevap #31 - 07 Ocak 2014, 20:38

De?i?iklikler için çok te?ekkür ederim :) çok daha güzel oldu her?ey :)
Mac mini mid 2011 2.3ghz Dual Core i5 8Gb Ram 500Gb Hdd-OS X Mavericks 10.9.1
iMac 21,5'' mid 2011 2.7GHz Quad Core i5 16Gb Ram 256GB SSD-OS X Mavericks 10.9.1

icmimar

• Sarı Kart
Cevap #32 - 13 Ocak 2014, 23:23

Sitede de?i?ikli?i gördü?ümde yazmak akl?ma gelmi?ti. Bir konu aç?labilece?ini de tahmin edip arama yap?nca buray? buldum.

Say?n SY, iOS 7 tasar?m?n? bu kadar yerlere vururken böyle bir forum tasar?m? bir nevi iOS 7le?mi? bir tasar?m olmu? olmuyor mu? Nas?l böyle bir?ey oldu merak ettim do?rusu. Tepedeki TurkMac.org'un yaz?l???n? görünce etkinli?in afi?i olan c?l?z 7 rakam? geldi akl?ma.
Autodesk Maya+AutoCAD mimarl?kvetasar?m/içmimarl?k
iMac 27" 2.8GHz/i5/4GB/ATI Radeon HD 5750 1GB (2011) (10.8.2)
iPod Nano 8 gb Silver+LunaTik[/url] . iPhone 5 16GB
MacBook Pro 13.3" C2D 4GB Ram (10.8.2)
https://twitter.com/olgunsenel

SY

• Ziyaretçi
Cevap #33 - 14 Ocak 2014, 08:57

Teman?n ismi de 7 zaten. Evet, iOS7 çok ba?ar?s?z bir tasar?m, halen. Apple'dan beklentim her zaman -özellikle tipografi konusunda- çok yüksek olmu?tur. Di?er arayüzler aras?nda fark?n? hep o konuda ortaya koymu?tur.

Temada ultra light font ve yuvarlak avatar d???nda iOS7'den al?nm?? bir?ey yoktur, tipografik olarak daha ba?ar?l?d?r bence.

Forumun eskileri bilir ki bu forum çok fazla yüz de?i?tirmi?tir. Kâh o anki ak?mlar kâh kafamdan geçen herhangi bir uyarlama. Bu da bu dönemin bir uyarlamas?d?r ve belli olmaz yar?n ba?ka bir görünüme bürünebilir. Fakat Apple ha deyince tasar?m?n? de?i?tiremez veya böyle bir tasar?ma geçmeden önce bin defa dü?ünmesi gerekir, benimse bir. (;

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri