Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Zebedee

• 2011 MacBook Pro 13" - 16GB Ram - 250 GB SSD
    • www.SanalOrtam.com
Photos for OS X
- 22 Ekim 2014, 00:25

iOs 8 ve Yosemite lansman?nda "Photos For Os X" diye bir?ey tan?t??m??t?. iPhoto art?k desteklenmeyece k, fotograflar?n?z? buraya ta??y?n demi?lerdi.
Ben Yosemite içinde böyle bir?ey göremedim?
E?er vazgeçtilerse nedenini bilen var m??
www.SanalOrtam.com
Twitter: @tsusamci

2011 MacBook Pro 13" 16 GB Ram 250 GB Samsung SSD  MacOS 10.9 TR
iPhone 5c 16gb - iPhone 5 16gb - iPad Mini 16 GB - iPad 1 Wifi 32 gb - iPhone 3GS 16gb

June8

• MacBook Pro 13", Yosemite
Ynt: Photos for OS X
Cevap #1 - 22 Ekim 2014, 00:46

Bildi?im kadar? ile; Photos, OS X için gelecek y?l yay?nlanacakm??. O zamana kadar iPhoto ve Aperture desteklenecek, Photos'dan sonra App Store'de sat?lmayacaklarm??.

Zebedee

• 2011 MacBook Pro 13" - 16GB Ram - 250 GB SSD
    • www.SanalOrtam.com
Cevap #2 - 22 Ekim 2014, 19:22

iPhoto'yu çok yo?un olarak kullan?yorum. içinde 11bin tane foto?raf var. Bu yüzden Photos uygulamas?n? çok merak ediyorum. Acaba daha kullan??l? ve rahat m? olacak yoksa saç ba? m? yolduracak diye...

Hiç önizlemesi, incelemesi filan yok heralde. Bulamad?m ben.
www.SanalOrtam.com
Twitter: @tsusamci

2011 MacBook Pro 13" 16 GB Ram 250 GB Samsung SSD  MacOS 10.9 TR
iPhone 5c 16gb - iPhone 5 16gb - iPad Mini 16 GB - iPad 1 Wifi 32 gb - iPhone 3GS 16gb

free

• MacBook Pro 15" El Captain
Cevap #3 - 20 Eylül 2015, 16:00

iphoto'yu yo?un olarak kullan?yorum dedi?in için sana bir?eyler sorabilirmiyim?
Bana çok kullan??s?z geldi acaba ben mi tam beceremiyorum oray? çözemedim.
Benim haricimde baya bi resimlerin var ama hepsi klasör klasör düzenli iphotoda kullanmam için tekrar orda klasör haline getirmem laz?m düzenli olsun diye baya bir u?ra?t?rcak galiba, bide kendi kopyalad??? zaman için tarihe göre klaör aç?yor ve baya kar??yor yar?n birgün ba?ka yerde kullancak olsam tekrar yedeklemesi s?k?nt? olcak. Bide bir resmin üzerinde photoshopta falan oynad???m zaman iphotoda mastersta de?i?tirsem dahi de?i?miyor resim :S
Bu yapamad?klar?m? yapman?n bilme?im bir yöntemi varm? acaba diye soracakt?mda sana ?

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri