Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

bohemaxxtum

• 15.4'' MacBook Pro Late 2011,i7 2.2 Ghz,10 Gb Ram
Ynt: RAM & SSD Tavsiyesi
Cevap #15 - 28 Şubat 2015, 20:48

Evet hakl?s?n?z.Bugün Antalya'da ki apple yetkili servisini de aray?p sordum.Telefond aki arkada? sorun olmayaca??n? kullanabilece?imi söyledi.San?r?m en iyisi deneyip görmek.Zaten grafik kart?yla ilgili sorunlar nedeniyle Apple'?n ba?latt??? kampanyadan yararlanmak için servise gidece?im.Orda haz?r aç?lm??ken ram'i de takmalar?n? rica edece?im.Sonuçla ilgili de burda bilgilendirme yapar?m.
15.4'' MacBook Pro Late 2011,i7 2.2 Ghz,10 Gb Ram,OS X 10.10.2

bohemaxxtum

• 15.4'' MacBook Pro Late 2011,i7 2.2 Ghz,10 Gb Ram
Ynt: RAM & SSD Tavsiyesi
Cevap #16 - 22 Mart 2015, 16:14

Arkada?lar merhaba,
Kingston kvr1333d3s9/8g bu rami bugün takt?m.?u anda 2+8 olmak üzere 10 gb ram var makinede  ve 3-4 saattir sorunsuz kullan?yorum.Gözlemledi?im ilk ?ey bilgisayar?n uygulamalara verdi?i tepki süresi hissedilir ?ekilde k?sald?.Safari,chrome ve di?er uygulamalar ba?lat?l?rken art?k dock ta daha az z?pl?yorlar:)Umar?m sat?n al?rken kafamda sorun ç?karabilece?ine dair ?üphelerin bulundu?u bu ram le ilgili ilerleyen günlerde herhangi bir sorunla kar??la?mam ve mac için ram bulmakta zorlanan arkada?lar için de bir referans olur.?lgilenen arkada?lar için faydas? olabilir diye bilgilendirmek istedim.
15.4'' MacBook Pro Late 2011,i7 2.2 Ghz,10 Gb Ram,OS X 10.10.2

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri