Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

max

evet o adaptörü kesin almam gerekli zaten bilgisayar?n ses kart?n? görebilmesi için o yolla zaten ba?l? olmas? laz?m umar?m o adaptör tek ba??na i?e yarar. aksi takdirde hem ses kart?n?n adaptörü hem firewire yolu ikisini bir kullanmak zorunda kalaca??m bunun ne kadar sa?l?kl? oldu?undan hala emin de?ilim. ses kart? adaptörünün bilgisayar kullan?lmaya harici i?ler için oldu?unu dü?ünüyorum. yani bilgisayar kullan?l?caksa sadece firewire ba?lant?s? sa?l?kl?  diye bir tahmin yürütüyorum ikisi ayn? anfa teknik bir s?k?nt? yapar m? yapmazm? bundan emin de?ilim henüz .

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aktepe

Bizim evdekinde ikisi de tak?l? olsa da hiç bir ?ey de?i?miyor. S?k?nt? ç?kaca??n? sanmam.
Mac mini Intel Core2Duo 2,4 GHz 4 GB OS X 10.6.8
iMac Intel i3 3,06 GHz 21,5" 4 GB OS X 10.9.4
iPod Classic 5G 30 GB Siyah

max

Bu cok iyi aes kart?n?n ürericilerine yazd?m cevap bekliyorum bir sorun olustururmu gibi sordum

max

Ses kart? üreticeleri ikisini ayn? anda ses kart? adaptörü ve firewire olarak ba?lamam? tavsiye ettiler,
 Sorun çözülmü?tür ?imdilik. Tekrar te?ekkürler..

max

güncel: sadece firewire to thunderbolt yoluyla firewire ba?lant?s? olan ses kart?m? ba?lad?m çal??mad? bu ?ekilde yar?n ses kart? adaptörü ile birlikte deneyece?im sonucu tekrar yazar?m umar?m çal???r. not : ses kart? adaptörünün çevirici ucu olmad??? için ?uan birlikte deneme ?ans?m olmad? yar?n gerekli aparat? al?p birlikte deneyip sonucu payla?aca??m. ilginiz için te?ekkürler.

max

bugun iki ?ekilde ba?l? olarak denedim kartt elektrik al?yor kendi aadaptöründen ..firewire yolundan ise mac miniye thunderbolt adaptörü ike ba?l?. Mac mini kart? tan?m?yor fire wire yolunda bir s?k?nt?m? var ?müthi? performansl? çal?san ses kart?n? mac mini san?r?m çal?st?ramad? ve moralim baya bozuldu halbuki ses kart?n?n driverlar?da güncel anlam?? de?ilim :((( sizlerin bir fikri var m? ?

Aktepe

Ba?ka bir FireWire cihaz (HDD, Kamera...) takarak kablonun sa?lam veya uygun kablo oldu?undan emin olun bence.
Mac mini Intel Core2Duo 2,4 GHz 4 GB OS X 10.6.8
iMac Intel i3 3,06 GHz 21,5" 4 GB OS X 10.9.4
iPod Classic 5G 30 GB Siyah

max

seskart?na ba?lad???m yeni bir firewire kablosu sorunu çözdü hem power adaptör hemde firewire kablosu ile sorunum ortadan kalkm?? durumda ?uan te?ekkürler

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri