Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Tovbekar Hacker

• GALATASARAY

Arkada?lar 12 ya??ndan beri pc, 17 ya??ndan beri iPhone 19 ya??ndan beri Mac OSX kullanan biriyim ve ?uan 22 ya??nday?m ama ben böyle bir?ey görmedim.

Arkada?lar anlamad?m gitti. Ben bu Photos uygulamas?n? nas?l kullanaca??m yahu kafay? yiyece?im art?k. Hadi bu uygulama ç?kana kadar Pc den telefona foto atam?yorduk. Fotolar?m? bir yere yükleyip oradan indiriyordum bu daha basitti. Ondan önce de iTunes'dan çok rahat ?ekilde fotolar?m? at?yordum cihaza. Bu kadar basitti.

?uan ben nas?l foto ataca??m? anlamad?m. Önce Photos uygulamas?na pc deki fotolar? yüklüyorum, bunlar albüm albüm olsa bile hepsi bir yere toplan?yor. Mesela sevgilimle olan fotolar?m da var, aile fotolar?m da. Hepsi farkl? albümlerde. Ben her albümü Photos'a yüklüyorum, telefonu bi aç?yorum tüm fotolar telefona geliyor. Yani 750 tane foto var ve karma ?ekilde. Yak?nda çekti?im fotolar da bu listenin ortas?nda yer al?yor yani arad???m fotoyu da bulam?yorum. Onu geçtim, bu kadar foto varken ben neden belli albümleri seçip yükleyemiyorum. Yani uygulamaya yükledi?im 750 fotonun 300 ünü aktarmak istiyorum, t?pk? iTunes üzerinden oldu?u gibi albüm albüm seçemiyorum ? ?lla tek tek mi seçmem laz?m fotolar? ? Ve illa iCloud üzerinden internet mi laz?m. Ya ben internetim yokken pc deki fotolar?m? albüm albüm telefonuma nas?l atabilirim ? Ya da telefondaki fotolar?m?, özgün bilgileri kaybetmeden pc ye nas?l atabilirim. Ama burada albüm albüm tek t?kla yapmak istiyorum. Bir adet Mac OSX Yosemite 10.10.3 final ve iOS 8.2 yüklü iPod Touch 5 im var. Ben tek t?kla bu fotolar? nas?l ataca??m telefonuma, bu kadar karma??k olmas? nedir ? Akl?m alm?yor hala... Foto atmak çile, silmek daha bi çile, ben müziklerde oldu?u gibi basit ?ekilde ?u telefondan fotolar? nas?l silerim nas?l yüklerim bir el at?n lütfen.
Macbook Air i5, 10.10 Yosemite, 2 GB Ram

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri