Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

TALLEX

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

Arkada?lar merhaba çok ara?t?rd?m bir çok ?ey denedim ama olmad? bir de buradan soray?m dedim.

iMac12,1 Intel Core i5 2,5 GHz sahibiyim. Dvd yeri bozuk oldu?u içün windows'u usb den yüklemem gerekiyor.

Bootcamp yard?mc?s? arac?yla driverleri indirdim koydum bir kö?eye.

?nternetten buldu?um bi yöntemle (xcode kullanarak, ?uradan bakt?m bootcamp te windows 7 yükleme diski yarat diye bir seçenek belirdi. O seçenekten torrentten çekti?im image dosyas?n? (iso) usbye aktar?p usb yi yükleme diski haline getirdim.

Sonra bootcamp te windows u yükle seçene?ine t?kl?yorum. ordan diski bölüntülüyorum bölüntüleme sonunda bilgisayar reset at?yor aç?l??ta siyah bir ekran ve "no bootable device insert boot disk and press any key mac" yaz?s? ç?k?yor. Hiç bir ?ey çal??m?yor ancak kapat?yorsunuz. açarken de option tu?una basarak tekrar mac i seçerek aç?yorum.
?unu da belirteyim ki mac'ten ba?ka seçilecek bir ?ey de gelmiyor. Yani windows'u göstermiyor. sonra mac olarak aç?nca tekrar windows'u sil e t?kl?yorum bootcapm ten, düzelip tek parça oluyor yine.

bu sorunu a?mak için farkl? bir iso dosyas? daha çektim internetten de?i?en olmad?. flashta m? sorun var diye dü?ündüm ama ayn? flashla ayn? bilgisayara Lion'u yüklemi?tim. Acaba bootcamp in yükleme diski yaratmas? m? s?k?nt?l? deyip ba?ka programlardan yükleme diski de yapt?m sonuç yine ayn?.

Kaç gündür u?ra??yorum arkada?lar biraz da inat meselesi oldu bu i?. K?s?tl? ingilizcemle yabanc? forumlar? falan da ara?t?r?yorum ama çözüm bulamad?m. En ufak bir ?eyi de?i?tirecek bir bilginiz varsa lütfen söyleyin.

fatihgunes

• MacBook Pro 17'' Late 2011

geç bir cevap olacak fakat konuyu sonradan görecekler için aç?klayay?m;

ba?lang?ç sesinin hemen ard?ndan ''option / alt'' tu?u ile ba?lang?ç seçim menüsüne gelip usb'yi seçiyoruz. sonra zaten kurulum ba?l?yor.
fatihgunes.co

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri