Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

ichsun

• Macbookpro 13" Mid 2010

Garantinden s?f?r? ile de?i?tirilen cihaz 16.07.2014 tarihinde bir yak?n?mdan -0- olarak koruma torbas? içinde,üzerinde jelatinleri ile sat?n ald?m. Telefonu al?r almaz ön cam?ndaki kal?n olan de?i?im jelatini c?kar?l?p akabinde kaliteli bir jelatin ile tekrar kaplat?lm??, arka kapakta ise halen de?i?im jelatini durmaktad?r.
sürekli k?l?f içerisinde ve Çok, çok temiz, özenli kulland?m, hatta home tu?u eskimesin diye sürekli asistive touch ile kullanmaya da özen gösterdim. Ne metal aksamda ne ön camda ne de arka kapakta nokta cizik dahi yoktur. ilandaki fotograflar cihaz?n kendi foto?raflar?d?r, fotograflar?n? mümkün oldu?unca yak?ndan çektim ki kafan?zda soru i?areti kalmas?n.
jailbreak li IOS 7.1.1 i?letim sistemine sahip, Haf?zas? 16 gb d?r.
?PHONE 5S almak istedi?im için satmak istiyorum. aradaki fark ödenerek ayn? temizlikte ?PHONE 5S Siyah telefonlar ile takas yap?labilir. k?l?f, ?arj cihaz? ve ba?lant? kablolar?, faturas?, kutusu ile teslim edilecektir.Cih az?n garantisi bitmi?tir. istanbul içi elden teslim tercih edilir. ?ehir d???na ise önce ücret sonra kargo ?eklinde cihaz? gönderirim, bu durumda da maalsef iade kabul etmem.

fotograflar için bilinen site ilan no: 216292452

ichsun

• Macbookpro 13" Mid 2010
Ynt: KUTULU, FATURALI ÇOKTEM?Z KULLANILMI? ?PHONE 4S
Cevap #1 - 22 Ağustos 2015, 02:06

Sat?ld?...

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri