Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

oguzgs_02

• yeni yeni ö?reniyoor

Merhaba arkada?lar macbook air kullan?yorum ethernet girisi ihtiyacimdan dolayi , yak?n zamanda internetten usb internet kablosu aldim fakat bu ?ekilde ba?ladi?imda internete giremiyorum veya bir ba?lant? kuram?yorum, 
Os x el capitan  10.11.4 kullan?yorum
Aktif hale getirmek için ne yapmal?y?m?
??lemci Türü: Intel Core i5, ??lemci H?z?: 1.40 GHz, Bellek: 4 GB, Ekran Boyutu: 13.3", Ekran Kart?: Intel, Ekran Çözünürlü?ü: 1440x900, Payla??ml?, SSD: 128 GB, ??letim Sistemi: Mac OS X, Notebook, Ekran Kart? Modeli: Intel HD5000

Gokay

Do?rudan görmesi laz?m. Herhangi bi?eye ihtiyaç yok. Ayn? kablonun thunderbolt to ethernet versiyonunu uzun zamand?r sorunsuz kullan?yorum.

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

ne marka aldiniz? yan sanayi ise belki sürücüsünü kurmak gerekiyordur.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

oguzgs_02

• yeni yeni ö?reniyoor

ne marka aldiniz? yan sanayi ise belki sürücüsünü kurmak gerekiyordur.

internet üzerinden markas?z ald?m, sürücü için internetten bak?nd?m. yükledi?im sürücüler i?e yaramad?, ve bir forumda son sürümde bu durumun engellendi?ini bilgisayar aç?l?rken command+r ile terminal e girip bilgisayar korumas?n? kald?rmam gerekti?i yaz?yordu yine denedim olmad? sürücüyü yükleyemedim
??lemci Türü: Intel Core i5, ??lemci H?z?: 1.40 GHz, Bellek: 4 GB, Ekran Boyutu: 13.3", Ekran Kart?: Intel, Ekran Çözünürlü?ü: 1440x900, Payla??ml?, SSD: 128 GB, ??letim Sistemi: Mac OS X, Notebook, Ekran Kart? Modeli: Intel HD5000

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri