Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

iphne16

• ?iPhone?iPad?
Ynt: Çal?nan Macleriniz hakk?nda...
Cevap #15 - 10 Şubat 2010, 17:32

Arkadaslar 27" imac caldiran var mi ? Antalya da bir tane satmaya calisan var calinti mi ama bilmiyorum.

Olabilir dostum... ?nternette yüzlercesi sat?lmaya çal???l?yor ancak uyar? için te?ekkürler. ?n?allah çal?nt? de?ildir...

Sayg?lar...
? Orj. iPhone 16 GB ?
? iPhone 4 32 GB Black ?
? 3G iPad 2 64 GB Verizon ?
? 24" iMac ? 10.6.8 ? 10.7.3 ?
iMac OS 10.8 Mountain Lion DP1 ?

dereli

Cevap #16 - 18 Nisan 2010, 18:44

Arkada?lar merhabalar, internette çal?nt? macbooklar? takip etmek için bir site buldum.
http://preyproject.com/  adresine gidin ve yaz?l?m? indirin. Sisteminize kurduktan sonra kendinizi kay?t edin. Mümkünse makinan?zdaki mail program?nda kay?tl? olmayan bir mail adresi kullan?n. Kay?t tamamland?ktan sonra isterseniz deneme yapabilirsiniz.

http://preyproject.com/ adresine gidip kay?t yapt?rd???n?z accounta giri? yap?n (log in). Cihaz resminin üstüne t?klad???n?zda configuration bölümüne gelmi? oluyorsunuz. "missing" on yapt???n?zda ve en alttan update yapt???n?zda makineniz sizin belirledi?iniz aral?klarla kullanan ki?inin resmini, ekran görüntüsünü ve ip bilgilerini belirledi?iniz mail adresine rapor ?eklinde yolluyor. (denendi...)

Gerçi bu bilgiler ne getirir onu bilemem ama çaresizlikten iyidir.

sevgiler...

example58

• Macbook Pro 7.1 13" 2.4 Core 2- 4 GB Ram
Cevap #17 - 31 Ekim 2010, 23:21

Arkada?lar merhabalar, internette çal?nt? macbooklar? takip etmek için bir site buldum.
http://preyproject.com/  adresine gidin ve yaz?l?m? indirin. Sisteminize kurduktan sonra kendinizi kay?t edin. Mümkünse makinan?zdaki mail program?nda kay?tl? olmayan bir mail adresi kullan?n. Kay?t tamamland?ktan sonra isterseniz deneme yapabilirsiniz.

http://preyproject.com/ adresine gidip kay?t yapt?rd???n?z accounta giri? yap?n (log in). Cihaz resminin üstüne t?klad???n?zda configuration bölümüne gelmi? oluyorsunuz. "missing" on yapt???n?zda ve en alttan update yapt???n?zda makineniz sizin belirledi?iniz aral?klarla kullanan ki?inin resmini, ekran görüntüsünü ve ip bilgilerini belirledi?iniz mail adresine rapor ?eklinde yolluyor. (denendi...)

sevgiler...

butun ayarlari yaptim .program calisiyor resimcekerken yesil isigin yandiginida goruyorum ama mail adresime mail gelmiyor .problem nerede acaba ?
Artik hayat Apple ile guzel...

-MacBook Pro
-Iphone 4
-Ipod

gacalsoft

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.
Cevap #18 - 04 Mayıs 2011, 13:03

harika bir uygulama.
kesinlikle tavsiye ederim.

oguzkoray

Cevap #19 - 19 Kasım 2011, 03:50

Merhaba Arkada?lar bu konuya ve siteye abesde i?tigal etti?imin fark?nday?m özürümü kabul edin fakat çaresiz kald?m. Ocak ay? gibi ald???m apple'?n ipod touch cihaz? geçen 14.11.2011 tarihinde yurttan çal?nd?. ( Ö?renciyim ve yurtta kal?yorum ) akrabam?n kredi kart? ile ebay'dan alm?? oldu?um cihaz?n faturas?n? kay?p edince ad? geçen akrabam polise de gidemez oldum yurdu birbirine katmam güvenlik kameralar? falan derken farazi durumlar ortaya ç?kt?. ?çinde önemli bilgilerim olmakla birlikte ne yapaca??m? bilmez haldeyim. Apple mü?teri hizmetlerine ula?mak istedim belki bir yol gösterilir amac? ile fakat türkiye servisi kullan?m d??? ve apple'?n yan?lm?yorsam türkiye için ula??labilecek bir mü?teri hizmetleri telefonu veya e-mail adresi bulamad?m. Yard?m etmenizi içten diliyorum en az?ndan yol göstermenizi rica ediyorum..

ekaragozlu

• MacBook Air 11.6"
Cevap #20 - 05 Ocak 2012, 16:47

Biz ona ”Fake IMEI” diyoruz genelde ve yasal de?ildir bu bahsetti?iniz konu. Telefonlar çal?nt? da olabilir. Ba??n?z?n derde girme olas?l??? var. Kar??l???nda Macbook vermeyi teklif ediyorlarsa, o da büyük bir olas?l?kla çal?nt?d?r.

Böyle ufak kazançlar için riske girmenizi tavsiye etmem. Bu tür konular?n forumumuzda konu?ulmas?ndan da ço?u üyemiz pek haz almaz. Hakl?lar da. Seviyeyi korumal?y?z...
Valla "fake imei" diyorsan?z bi yanl???n?z var. Fake imei sadece 2g modeline uygulanan imei de?i?tirme durumudur. Kilitlenmi? diye bir cihaza fake imei derseniz, bi de forumlarda yazarsan?z insanlar? yanl?? bilgilendirmi? olursunuz, kanaatindeyim.
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2012, 18:29 Gönderen: Bu?ra Henden »

balbeyi

Cevap #21 - 05 Ocak 2012, 22:53

Daha önce bu konuda yaz?l?p çizildi?ini hat?rl?yorum, en iyi yollardan birisi Apple sitesinden kulland???n?z ürünü kendi ad?n?za register edin.

https://register.apple.com/cgi-bin/WebObjects/GlobaliReg.woa
15-inch MacBook Pro with Retina display    2.6GHz Quad-core Intel Core i7,
8GB 1600MHz DDR3L SDRAM
512GB Flash Storage

Apple MacBook Pro 17-inç 2,2GHz quad-core Intel Core i7 (Q TR Klavye, 8GB RAM, 750GB HD, AMD Radeon HD 6750M 1GB)

wilcomme

Cevap #22 - 25 Mayıs 2012, 00:48

Open source anti-theft solution for your laptop, phone and tablet – Prey  adresine gidin ve yaz?l?m? indirin. Sisteminize kurduktan sonra kendinizi kay?t edin. Mümkünse makinan?zdaki mail program?nda kay?tl? olmayan bir mail adresi kullan?n. Kay?t tamamland?ktan sonra isterseniz deneme yapabilirsiniz.

Open source anti-theft solution for your laptop, phone and tablet – Prey adresine gidip kay?t yapt?rd???n?z accounta giri? yap?n (log in). Cihaz resminin üstüne t?klad???n?zda configuration bölümüne gelmi? oluyorsunuz. "missing" on yapt???n?zda ve en alttan update yapt???n?zda makineniz sizin belirledi?iniz aral?klarla kullanan ki?inin resmini, ekran görüntüsünü ve ip bilgilerini belirledi?iniz mail adresine rapor ?eklinde yolluyor. (denendi...)

sevgiler...

Hocam çok güzel bir uygulamaym??, ?imdi denedim bekledim ve 20dk do?du?unda mail geldi panelime girip bi bakt?m resimim, adresim, wifim her?eyim yaz?yor. Buraya kadar her?ey çok güzel çok iyi de acaba bu bilgileri farkl? ?ekillerde kullan?rlarm? diye merak etim ?imdi :) ama genel anlamda çok yararl? bir?ey.

serefv

Cevap #23 - 19 Eylül 2013, 10:03

C02HC0D0DV16 Seri nolu macbook pro 13.3 'üm çal?nm??t?r.

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri