Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ercan Eras

• PowerMac G5 Quad 2.5 23" Apple Cinema HD MacOS X 1

Alıntı
?imdi MAC OS X 10.4.11 COMBO TÜRKÇE indirdim kurulum olmad?.
pc dilini türkçe yap?p restart etti?imde pc ingilizce kal?yor türkçe olmuyor

Sisteminiz Türkçe Mac OS X de?il demek ki...
Bu durumda ihtiyac?n?z olan ingilizce 10.4.11COMBOUpdate.pkg dosyas?.
PowerMac G5 Quad 2.5
23" Apple Cinema HD
MacOS X 10.5.8

mvltkmkl

Onuda dened?m bende anlamad?m pes etmek uzerey?m son umudum s?zs?n?z. ?tunes safar? ve d?ger kullanmaya karar verd?g?m uygulamalar? kuram?yorum versyon esk? d?yor

"S?f?rdan anlatay?m"
Ben dun aksam s?f?rdan kurulum yapt?m ?slem b?t?nce elma ?saret?ne bast?m software update e t?klad?m update yok ded? neyse dey?p gect?m safar? ve ?tunes yen?ler? kurmak ?sted?g?mde kuramad?g?m? anlad?m ve s?md? burday?m yanl?s nerde anlam?yorum s?tem?mden turkce d?l yuklu sec?yorum pc restart ed?yorum ac?ld?g?nda gene ?ng?l?zce almanca sec?m yen?den baslatt?m almanca oluyor. yokmu bu sorunu yasayan ?
:=)

ozgur

• Lümpen Proleter!!
    • http://absurd.org/

Sistem kurulumunuzda ciddi bir sorun var gibi duruyor. Önerim temiz bir sistem yüklemesi yapman?z.
Umutsuz kitlelerin iLLuminati'si olaca??z![/url]

Ercan Eras

• PowerMac G5 Quad 2.5 23" Apple Cinema HD MacOS X 1

Alıntı
Ben dun aksam s?f?rdan kurulum yapt?m ?slem b?t?nce elma ?saret?ne bast?m software update e t?klad?m update yok ded?
Kurulum yapt???n?z sistemin sürümü nedir?
Format at?p m? kurdunuz yoksa mevcut sistem üzerine upgrade yöntemiyle mi?

Di?er yandan PPC 400 güncel bir model de?il... MacOS X kurmadan önce bu Mac modeline ait Firmware update yap?lm?? m??

Kurulum/güncelleme sonras? sistem bak?m rutinlerini uygulad?n?z m??
Nas?l yap?ld???n? bilmiyorsan?z çok kez konu?uldu...Forum içinde Disk izinlerini onarmak (Repair Disk permissions), System File Check diye arat?n..

Alıntı
neyse dey?p gect?m safar? ve ?tunes yen?ler? kurmak ?sted?g?mde kuramad?g?m? anlad?m

iTunes 8; MacOS 10.4.10 üzeri i?letim sistemi ve Quick Time'?n 7.5.5 sürümünü gerektirir.
PowerMac G5 Quad 2.5
23" Apple Cinema HD
MacOS X 10.5.8

mvltkmkl

herekze yard?mlar? için te?ekkürler ederim ama sorun kald? updateden vazgeçtim bu arada son yard?mda anlat?lan seyler? yapmad?m sadece  os x 10.4.3 u kurdum ve update etmeye cal?st?m bukadar

Mare?al

• "Her seçi?, bir vazgeçi?tir."

Kurdu?unuz sistemde bir sorun oldu?u muhakkak. Tavsiyem, önce temiz bir yükleme yap?p (diski silerek) "Generic" Tiger 10.4 kurman?z. Daha sonra güncellemeyi deneyin.

mvltkmkl

te?ekkürler ederim tekrar kurmay? deneyecegim. Site 10/10 verdim mac gibi kaliteli bir site.!..

ezrak

Ynt: MAC OS X 10.4.3 VERS?YON UPDATE OLMAMA SORUNU
Cevap #22 - 04 Ağustos 2009, 15:18

ayn? sorunu bende yas?yorum
g5  10.4.3 tiger yüklü fakat bir türlü update edemiyorum
ingilizce kullan?yorum
combo dahil tüm 10.4.11 paketlerini denedim
bu konuda fikir sahibi olan varm? ?

Ayn? konu ilgili zaten bir ba?l?k açm??s?n?z, oradan devam edebilirsiniz. Ayn? mesaj? birden fazla yere yazmay?n?z - ozgur
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2009, 20:00 Gönderen: ozgur »

burak41

boot camp 2.1
Cevap #23 - 31 Ağustos 2009, 18:39

arkada?lar bootcamp 2.1 i nsl yükleyebilirim bendeki 2.0 galiba bilmiorum ama güncellemek istiyorum nerden yapabilirim bir de windows 7 yi yüklicem benim bootcamp te 32 bit dio ama ben 64 bit yüklemek istedim olmad? bootcampi 64 bite nsl yükseltebilirim

skovali

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

Merhaba,

formu talan ettim sonuçlanm?? bir ba?l?k göremedim. Her türlü güncelleme problemlerini inceledim ama a?a??da belirtice?im sorunlar?n çözümlerini bir türlü bulamad?m. sizden de bir ses ç?kmaz ise bilkom a telefon aç?p servis çar?ca??m. Makineyi 2. el olarak ald?m PowerPC G5 2.5 i?lemcili üzerinde 10.4.3 sistemi olan bir makine fakat ?öyle ki;

Ne apple dan indirdi?im güncellemeler oluyor nede bilkom dan indirdi?im güncellemeler oluyor. her defas?nda hdd üzerinde k?rm?z? bir ünlem. ya i?letim dili ile ayn? olmad???n? ald???m bir hata yada bu sürücüye kuramazs?n?z ?eklinde bir hata almaktay?m. öncelikle sürümü türkçe yapabilmek için ad?mlar? izledim fakat menüler halen ingilizce ve ingilizce gerek combo gerek 10.4.4 güncellemeleri yapamad?m. Bir türlü olmuyor 10.4.3 den ba?lad?m 10.4.11 e kadar indirdim, gene olmad?. Bu güncelleme i?i en sa?l?kl? nas?l olur bunu bana belirtebilirmis iniz?

?imdiden ilginiz için te?ekkür ederim,

+ Hızlı Yanıt

Hızlı yanıt'ı kullanarak çabukça ileti gönderebilir, iletilerinizde gülümseme ve bbc kullanabilirsiniz.
Kullanıcı Adı: E-Posta:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri