Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zaamtooxmac

• basitkelimeler.blogspot.com
imovie sürekli hata veriyor...
- 10 Mayıs 2007, 23:00

arkada?lar imovie de bir sürü i? yapm?? biri olarak art?k can?mdan bezdim program öyle bir yerde hata veriyor ki kapatt???mda bazen 1 saate yak?n çal??mam heba oluyor bunun için montaj yaparken kendimi kapt?rmamaya arada save etmeye özen göstereyim dedim iyi oldu ama save etmeyi unuttugum zaman yine ziyan ?imdi bende Final Cut pro da var görüntüyü ona capture edemedi?im için imovie yi kullan?yordum görüntüleri ki her biri 18GB l?k 4 paket Final Cut a atabilirmiyim yoksa sinirden 20 inch lik e??ek gibi imac i yere çarp?cam :(
15'' macbook pro / 2.4 Ghz  / 2GB / 256MB / 200GB /
siyah ipod nano 8GB

barsahin

Ynt: imovie sürekli hata veriyor...
Cevap #1 - 10 Mayıs 2007, 23:51

Flip4Mac ve Quicktime'?n son güncellemeleri yap?lm?? m? bi kontrol et istersen.
Flip4Mac ilk ç?kt???nda, yükledikten 1 gün sonra imovie ben de ara ara hata verip kapanmaya ba?lam??t?. Bu olaydan 1 hafta sonra Quicktime ve Flip4Mac'in yeni sürümleri ç?km??t? ve ben bu güncellemeleri yapt?ktan sonra o gün bugündür imovie'nin herhangi bir hata verip kapand???na ?ahit olmad?m.
Ne alaka diye sorarsan pek fikrim yok, denk gelmi?te olabilir. Sadece ya?ad???m olay? aktaray?m dedim.

Tabi güncellemeler sonras? Repair Disk Permission'u da (Almancas? = Festplattenrech te reparieren) unutmayal?m
i? = MBP mid 2014
ev = MBP Pro mid 2009, mac mini mid 2011

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri