Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

makdag

• http://www.mustafaakdag.net
Ynt: iTunes 10 Hakkinda Görüsler ve Ipuclari
Cevap #45 - 04 Eylül 2010, 20:07

evet. sizden bir ricam on izleme resmini silebilirmisini z numaram ve cihazin seri nosunu silmeyi unuttum ozur dilerim..
hata su sekilde :

?uray? bir inceler misiniz?
Mustafa Akda? - Mustafa Akda? - Günce

- MBP 2.5 Ghz. (Mid 2012) - Os X 10.10.1, ing.
- iPhone 4s.

ozgur

• Lümpen Proleter!!
    • http://absurd.org/
Cevap #46 - 07 Eylül 2010, 09:03

iTunes 10'da farkettiyseniz tam ekran görünümünde dahi Kapatma, Simge Durumuna Küçültme ve Büyütme tu?lar? dikey olarak hizalanm??. E?er bunu eskisi gibi yatay hale getirmek isterseniz iTunes kapal?yken Terminal'e girip

Kod: [Seç]
defaults write com.apple.iTunes full-window -1
yaz?n ve Enter'a bas?n. iTunes'u bir sonraki açt???n?zda, tu?lar yatay hizalanacakt?r. Mini iTunes görünümü için bu geçerli de?il tabi.

E?er ben bu halini sevmedim, eski haline döndürmek istiyorum derseniz yapman?z gereken çok basit: ayn? kodu bu defa sonraki 1 yerine 0 koyarak yaz?yoruz Terminal'e ve Enter'a bas?yoruz:

Kod: [Seç]
defaults write com.apple.iTunes full-window -0
Umutsuz kitlelerin iLLuminati'si olaca??z![/url]

brk9025

Cevap #47 - 09 Eylül 2010, 00:07

Arkada?lar bende yüklücemde iphone 4 jb&unlock kullan?yorum herhangi bir s?k?nt? ç?kar?r m??bilen deniyen var mi?
.13.3'' MBP 10.8
.13.3'' MBA 10.8
.?phone 5s(TR turkcell) ?os 7.0.4 ( JB)
.?pad 16gb wifi+3g (4.2.1 FW) JB  TR-bilkom
.iphone 2g (3.1.3 JB) -?pod nano 8gb(4.nesil)

finite

Cevap #48 - 12 Eylül 2010, 12:52

apple sitesinde verilen tech spces'te ?öyle bir ?ey yaz?yor malesef;
Ping is available in Australia, Austria, Belgium, Canada, Denmark, Finland, France, Germany, Greece, Ireland, Italy, Japan, Luxembourg, Mexico, New Zealand, Norway, Spain, Sweden, Switzerland, Netherlands, United Kingdom, and United States

kardelen_01

Cevap #49 - 15 Eylül 2010, 12:29

bencede ikon kotu, ayrica hersey renksiz içimi karartti. Gri gri çok kotu. Bu arada bu ping olayi nedir? Bende var ama kullanmasini bilmiyorum  ;D  ;D
?Macbook Pro 10.7.5?
?Iphone 5S 16 Go?
?Ipad mini 16 Go?

roda

• 10.5.8, 2.8 GHz Quad-Core Intel Xeon 4 GB-800 GB
Cevap #50 - 15 Eylül 2010, 12:48

Ben de bilmiyordum ilk önce ama google sa?olsun :)

"A social network for music. Follow your favourite artists and friends to discover the music they're talking about, listening to, and downloading."

makdag

• http://www.mustafaakdag.net
Cevap #51 - 26 Eylül 2010, 00:03

iTunes'a güncelleme geldi :)

iTunes 10.0.1...

iTunes 10.0.1 makes it easier to share your favorite music with your friends on Ping. You can now Like or Post about music right from your iTunes library. You can also easily see the recent activity of a selected artist in your library, or of all artists and friends you follow on Ping using the new Ping Sidebar.

This release also provides a number of important bug fixes, including:

• Addresses an issue where the picture quality of a video changes depending on whether the on-screen controls are visible.
• Resolves an issue where iTunes may unexpectedly quit while interacting with album artwork viewed in a separate window.
• Fixes a problem that affects the performance of some third-party visualizers.
• Addresses an issue where the iTunes library and playlists appear empty.
• Resolves an issue that created an incompatibility with some third-party shared libraries.

iTunes 10 comes with many new features and improvements, including:

• Introducing Ping. Use Ping to follow your favorite artists and friends or connect with the world's most passionate music fans. Discover the music everyone is talking about, listening to, and downloading.

• Rent HD TV episodes for just 99¢ each. Watch them on your Mac or PC, on-the-go with iPhone or iPod touch, or in your living room with the all new Apple TV.

• Play your favorites on the all new iPod touch, iPod nano, iPod shuffle, and Apple TV.

• Play music wirelessly with AirPlay on AirPlay-enabled speakers, home theater receivers, and iPod accessories.

• Explore many look-and-feel improvements throughout iTunes.

• Enjoy performance improvements which make iTunes faster and more responsive.

• Additional voice support with VoiceOver Kit for iPod.

For information on the security content of this update, please visit: http://support.apple.com/kb/HT1222
Mustafa Akda? - Mustafa Akda? - Günce

- MBP 2.5 Ghz. (Mid 2012) - Os X 10.10.1, ing.
- iPhone 4s.

ulimen

• viva la revolucion!
Cevap #52 - 07 Ekim 2010, 19:18

Airplay nedir arkadaslar, airport express ile kablosuz muzik iletmekten ne gibi farklari olacak?

Sevgiler.
Mac Mini 2,4-GHz Intel Core 2 Duo - 4 GB ram - 250 GGB Samsung 840 SSD - NVIDIA GeForce 320M - Mac OSX 10.7
Magic Mouse / Wireless Aluminum Keyboard / Magic Trackpad / Logitech HD c910
iPhone 4 16GB Black

SY

• Ziyaretçi
Cevap #53 - 07 Ekim 2010, 21:25

AirPlay ve yeni AppleTV ile Mac'inizdeki içeri?i kablosuz olarak TV'nizde oynatabileceksi niz...

kardelen_01

Cevap #54 - 21 Ekim 2010, 13:35

iphone'daki muzik listemi vs itunes'a aktarmak istiyorum. genelde teli bagladigimda pc ye itunes'daki listeyi iphone'a aktariyor ama ben bunu istemiyorum. yani tam tersini istiyorum
?Macbook Pro 10.7.5?
?Iphone 5S 16 Go?
?Ipad mini 16 Go?

Mikhail Bakunin

• fikir patlamas?
Cevap #55 - 22 Ekim 2010, 06:27

iphone'daki muzik listemi vs itunes'a aktarmak istiyorum. genelde teli bagladigimda pc ye itunes'daki listeyi iphone'a aktariyor ama ben bunu istemiyorum. yani tam tersini istiyorum

iTunes bu istedi?iniz mant?kla çal??m?yor. Tek yönlü. iTunes'dan iPhone'a.

iPhone'daki müziklerinizi bilgisayar?n?za aktarmak için 3. parti uygulamalardan birine ihtiyac?n?z var. Parçalar? bilgisayara aktard?ktan sonra iTunes içine aktar?rs?n?z ve iPhone'unuza bu ?ekilde yüklersiniz.

Bu uygulamalar daha önce forumda belirtildi. Arama yaparak bulabilirsiniz.
Twitter: @MikhailBakunin - Blog: Meczup Güncesi
Macbook Pro 13" 2.4 Ghz - 4 GB Ram - 750 GB HDD
iPhone 3GS 32 GB (Siyah)

KURALLAR

kardelen_01

Cevap #56 - 24 Ekim 2010, 14:43

iki haftadir hem bir arkadasima hemde kardesim için itunes hesap olusturmaya çalisiyoruz ama sifre yazarken hep sikinti olusturuyor.  Yeni itunes'tan mi olusuyor bu sikinti anlamadim gitti. Ayni sikintiyi yasayan varmi? Ne yapmak gerek?
?Macbook Pro 10.7.5?
?Iphone 5S 16 Go?
?Ipad mini 16 Go?

alper

• Bazinga!
Cevap #57 - 28 Ekim 2010, 19:08

Biraz önce Activity Monitor e bakt?mda itunes 32 bit mi ben mi yanl?? gördüm  ???

Windowsta bile 64bit itunes varken mac te neden 32 bit anlayamad?m.

MacBook Pro 15" 2.66Ghz (Alu-Unibody/Late 2008) 10.9
Seagate FreeAgent 1TB+Logitech V470 white (Mouse)+Logitech F710 (Gamepad)+Logitech Z323 360° (Speaker)
iPhone 5s 32gb Silver
Steam sayfas?: Steam Community :: Elrond9[/url]

hakanai3

Cevap #58 - 28 Ekim 2010, 21:05

iki haftadir hem bir arkadasima hemde kardesim için itunes hesap olusturmaya çalisiyoruz ama sifre yazarken hep sikinti olusturuyor.  Yeni itunes'tan mi olusuyor bu sikinti anlamadim gitti. Ayni sikintiyi yasayan varmi? Ne yapmak gerek?
en az bi buyuk harf bi rakam ve kucuk harfli sifre olusturman gerekiyor ;)

bir de ben region icin u.s. seciyorum ama kredi kartimi girince amerikan adresi istiyor, kart eslesmedigi icin olusturamadim bi bilgisi olan var mi.itunestan icerik satin almak ve ping'i diledigimce kullanmak icin ne yapmaliyim?
Macbook Pro 13.3 Core2Duo 2.4 - 4 GB DDR3
NViDiA 320M Gaphics- 250 GB HDD
iPhone 4 Black 16 GB

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Cevap #59 - 28 Ekim 2010, 22:13

Çünkü iTunes hala Carbon'dan kalma çerçöpü bar?nd?r?yor. Biraz a??r olmas?n?n sebebi de bu.

iLife 11 bile 32 bit. 64 bit iTunes'a daha var san?r?m.

Windows'taki 64 bit aldatmacas?na da pek kanmamak laz?m, ikisinin aras?nda çok fark oldu?unu sanm?yorum, bir yerlerde okumu?tum, biraz daha farkl? çal???yor 64 bit yaz?l?mlar Windows'ta...

Biraz önce Activity Monitor e bakt?mda itunes 32 bit mi ben mi yanl?? gördüm  ???

Windowsta bile 64bit itunes varken mac te neden 32 bit anlayamad?m.

15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri