Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

zumboyzum

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

arkadaslar merhaba, 4-5 saat kadard?r hem forumunuzda hem internetin diger alanlar?nda  macbookpro mda .exe uygulamas?n? cal?st?rmak icin atmad?g?m takla kalmad?.
kullanmak istedigim uygulama  "alibaba trade messenger" site ise sadece windows tabanl? program uretmi?.
bu program? crossover da denedim install yapt?ktan sonra program? acmad?. herseyi sildim sonra bootcamp 1.3b  - 1.4 kurdum fakat onlardada "has expried " uyar?s? verdi. bootcamp 3 ise  benim sistemimden daha ustun sistemlerde cal?st?g? icin indirmeyi bile denemedim. mac os x de cok bi bilgim yok fakat umar?m sorunumu anlatabilmisimd ir. sadece bu program? cal?st?rmak icin xp ise xp win98 ise 98 kurmaya raz?y?m :) yard?mlar?n?z? bekliyorum...
sayg?lar?mla

sistem:
mac os x 10.4.11
intel core duo 1.83
1gb ddr2 sdram

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

Sisteminiz icin Boot Camp 1.4ü kullanmalisiniz . Yazilim calismayacaktir, bu durumda tarihinizi 25.08.2007 tarihinden önceye  alin, o zaman Boot Camp Asistani calisacaktir.

Boot Camp asistani ile sadece Windows bölüntüsü olusturun. XP kurduktan sonra forumda linkleri bulunan Boot Camp 3.0 sürücülerini kurmanizi tavsiye ederim. Boot Camp asistaninin olusturdugu CD'yi degil.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

?smail Pazarba??

Ucretsiz VirtualBox ile sanal makineye Windows kurabilirsiniz, alternatif olarak.
Mac Pro 2 x 2.6GHz Quad-Xeon + 7 GiB RAM + ATI Radeon HD5770 + 2.6TB HDD + 10.7 ENU/NO

HAI
CAN HAS STDIO?
KTHXBYE[/url]

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri