Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

balbeyi

Her iki link de çal???yor ama Türkiye'de kaset skandal?ndan sonra engelli sitelere girmi? olabilir. DNS ayarlar?n?z? yap?p öyle tekrar deneyin.
Macbook ta dns ayar? nas?l yap?l?yor acaba Bir türlü beceremedim, farkl? bir yere yükleyebilirmisiniz yada rica etsem benim eposta adresime gönderebilirmisiniz
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2011, 18:25 Gönderen: balbeyi »
15-inch MacBook Pro with Retina display    2.6GHz Quad-core Intel Core i7,
8GB 1600MHz DDR3L SDRAM
512GB Flash Storage

Apple MacBook Pro 17-inç 2,2GHz quad-core Intel Core i7 (Q TR Klavye, 8GB RAM, 750GB HD, AMD Radeon HD 6750M 1GB)

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

Forumda DNS ayar?n?n nas?l yap?ld???na dair oldukça ayr?nt?l? bir çok bilgi mevcut. Malesef ?u anda internet eri?imim k?s?tl? oldu?undan ba?ka bir yere upload edemiyorum, ya ba?kas? upload etsin, ya da DNS ayar?n? yap?p yukar?daki sitelerden indirin.

DNS ayar? yapmak ise çok kolay, Network denetim masas?n? aç?p Google DNS'lerini girmek yeterli.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

balbeyi

Dostum t?kler,
Macbook pro yu ilk ald???m günlerde yaz?n?z? okuyup menüleri Türkçele?tirdim. Macbook ekran hatas?ndan dolay? Bilkom ürün de?i?imi yap?nca tekrar i?e yeni ba?tan ba?lad?k.
Ürün de?i?iminde sorun ç?kartmayan Bilkom çal??anlar?na ve burdaki kar??l?k beklemeden verdi?iniz destek için hepinize tekrar te?ekkürler.
Sevgi ve muhabbetle kal?n...
15-inch MacBook Pro with Retina display    2.6GHz Quad-core Intel Core i7,
8GB 1600MHz DDR3L SDRAM
512GB Flash Storage

Apple MacBook Pro 17-inç 2,2GHz quad-core Intel Core i7 (Q TR Klavye, 8GB RAM, 750GB HD, AMD Radeon HD 6750M 1GB)

assa

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

?maclerde ve Macbook Prolarda deneme f?rsat?m oldu gayet sa?l?kl? çal???yor. ?imdilik hiç bir problem ya?amad?m. Te?ekkürler eme?i geçen herkese.

bodur16

oncelikle herkese iyi gunler diliyorum.
ben yeni mac kullaniciyim ve forumda yeniyim.
linki simdi indiriyorum umarim bi aksilik yasamam.
simdiden tesekkur ederim...

recordeDreams

• MacBook Pro 15" 2.2 GHZ ?7 Quad Core (2011)

Herkese iyi ak?amlar. Ben de yeni bir Mac kullan?c?s?y?m, yeni bir i?letim sistemine al??ma sürecinde ya?ad???m s?k?nt?lar?n çözümlerini buldu?um bu sitenin tüm emekçilerine sonsuz te?ekkürler.

Atasay?

• iReplaced to Pc

?ubat öncesi modellerde sorun olur mu acaba yada türkçele?tirmek için herhangi bir alternatif var m? ?
MacBook Pro 7.1 13' Corsair Force GT 120 GB SSD & Hitachi 250GB HDD & 8GB DDR3 
             ???
iPhone 5 16 GB (Black) JB
             ???
iPod Shuffle 2 GB (Green)

Bu?ra Henden

• Yönetici

Hiç bir sorun olmaz, istedi?iniz sürüme kurabilirsiniz.

Atasay?

• iReplaced to Pc

Hiç bir sorun olmaz, istedi?iniz sürüme kurabilirsiniz.

yaz?da ?öyle bir bölüm vard? "Sadece 2011 ?ubat ay?nda sat??a sunulmu? MacBook Pro'ya kullanan ve bu sistemi 10.6.7 sürümüne yükseltmi? olanlar bu dosyay? kullanmal?lar." o yüzden sordum peki te?ekkürler
MacBook Pro 7.1 13' Corsair Force GT 120 GB SSD & Hitachi 250GB HDD & 8GB DDR3 
             ???
iPhone 5 16 GB (Black) JB
             ???
iPod Shuffle 2 GB (Green)

ShocovateR

Te?ekkürler arkada??m sorunsuzca kullan?yorum :)

burakca

Merhabalar dostlar, Mac os x 10.6.8 version bir mac im var acaba elinde olsan varsa tekrar upload edebilirmi link de sorun var ilginizden dolay? te?ekkür ederim ?imdiden..

meymn

Sn Bu?ra Henden linkleri tekrar aktif hale getirebilirmisi niz?

Te?ekkürler

bsungur

verilen iki linkteki dosyalar uçmu?. yeniden payla??m mümkün mü?

06.09.2011 Ek: A?a??daki Türkçe dil yamas?n? Mac OS 10.6.8 üzerine de kurarak Türkçe arayüze kavu?abilirsiniz.

2011 ?ubat'ta sat??a sunulmu? olan MacBook Pro kullan?c?lar? Bilkom'un sitesinde yer alan 10.6.7 Türkçe yamay? küçük bir updatein sistem geli?tirme sürüm numaras?n? de?i?tirmesi sebebiyle kuram?yorlar.

A?a??daki linkte yer alan dosya Bilkom'un sitesindeki yaman?n kontrol beti?inin silinmi? versiyonudur. Sürüm numaras? kontrolü yapmamaktad?r.

Sadece 2011 ?ubat ay?nda sat??a sunulmu? MacBook Pro'ya kullanan ve bu sistemi 10.6.7 sürümüne yükseltmi? olanlar bu dosyay? kullanmal?lar.

Kendim bu bilgisayara sahip olmad???mdan dolay? ancak bir bilgisayar üzerinde test edebildim. (Te?ekkürler Burak) Ancak bilgisayar?n?zda herhangi bir terslikten dolay? olu?acak veri kayb?na veya donan?msal zararda mesuliyet kabul etmiyorum. Bu dosyay? indirmi? ve yüklemeyi sürdürmü? olanlar bunu kabul etmi? say?l?rlar.

Yaz?l?m? kurmadan önce ve sonra Disk Utility veya Onyx yaz?l?mlar?ndan biriyle disk izinlerini onarman?z? tavsiye ediyorum.

https://rapidshare.com/files/461319832/turkish1067.zip

RapidShare kullanmak istemeyenler için:

Free Online Storage & File Upload with FileServe

Not: Di?er 10.6.7 kurulum yapamama ba?l?klar?n? kilitleyip buraya yönlendiriyorum, buradan devam edebilirsiniz.

Bu?ra Henden

• Yönetici

Bu aksam tekrar yüklemeye calisacagim. Simdilik 10.6.7 Türkce yamasinin linkini ekliyorum, sonucta modifiye edilecek güncelleme bu olacak...

http://www.bilkom.com.tr/Files/Download/Turkish_MacOS_10.6.7.dmg

Eger elinde benim hazirladigim dosya olan varsa ve bir yere yüklerse daha iyi olur tabi. :)

Bu?ra Henden

• Yönetici

Daha önce haz?rlad???m dosyay? bulamad?m, ben de tekrar haz?rlad?m ve iki yere yükledim.

Deneyenler tekrar yorum yazarsa sevinirim. Bir test makinas?nda denemenizi tavsiye ederim. Veri kayb? olaca??n? sanm?yorum ama sisteminizde bir problem olursa vakit kaybedersiniz.

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri