Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

Sevgili turkmac üyeleri,

Huzurlar?n?zda talep eden herkese @turkmac.com uzant?l? bir mail adresi veriyoruz. Google ile i?birli?i sayesinde @turkmac.com uzant?l? mail adresi isteyen üyelerimiz bu ba?l???n alt?na istedikleri kullan?c? ad?n?, adlar?n? ve soyadlar?n? yazarsa kendilerine "kullaniciadi@turkmac.com" ?eklindeki eposta adresleri en k?sa zamanda ula?t?r?lacakt?r.

Lütfen unutmay?n, ad soyad ve kullan?c? ad? olmadan hesap alamazs?n?z.

Güzel günlerde kullan?n. :)

Turkmac Yönetimi ad?na,
Bu?ra Henden & Selçuk Y?lmaz
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2011, 12:23 Gönderen: Bu?ra Henden »
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Selçuk Y?lmaz

• Ziyaretçi
Arkada?lar, öncelikle özel mesajlar?n?z? kontrol edin, bütün hesaplar? açt?m fakat aktif hale getirmeyenler var...

Bir de bu hizmet ayn? gmail gibi, yani POP yönlendirmenizi açarak Mail, Thunderbird, Entourage gibi programlar?n?za da kurabilirsiniz. ..

hadi afiyet olsun...

behcet

Apple mail'e ayarlamak için bilgileri verirseniz iyi olur. (mail server, smtp  vs ayarlar)
MacBookPro  - PowerPC G4  1.25 Ghz

Selçuk Y?lmaz

• Ziyaretçi
posta.turkmac.c om adresine girdikten sonra sa? üstteki Ayarlar'a girin, Yönlendirme ve POP sekmesine geçin, altta yap?land?rma talimatlar? linki var ona t?klay?n yeni bir pencere aç?lacak oradan kulland???n?z mail uygulamas?n? seçin...

Selçuk Y?lmaz

• Ziyaretçi
burada dikkat etmeniz gereken @gmail.com dedi?i yerleri siz @turkmac.com olarak gireceksiniz...

Aktepe

Te?ekkürler, ald?m hesab?m? ve Mail program?na da pop hesab? olarak kaydettim, gayet güzel çal???yor.
Mac mini Intel Core2Duo 2,4 GHz 4 GB OS X 10.6.8
iMac Intel i3 3,06 GHz 21,5" 4 GB OS X 10.9.4
iPod Classic 5G 30 GB Siyah

ardaarican

Arkada?lar ben ald?m @turkmac.com adresimi Thunderbird ile pop hizmeti ile ba?lanmak istiyorum fakat pop@turkmac.com bir türlü ba?lanm?yor.

FatihAyoglu

ilk önce ayarlardan pop deste?ini açman gerekiyor gmail arayüzünde iken. ondan sonra gerekli ayarlar? yapman laz?m
Apple's MacBook Black, 2GHz Core Duo, 2GB 667 Ram, 256GB M4 SSD HDD
Apple's Airport Extreme Base
Apple's iPhone 4s, iPhone 5, iPad 2, iPad 4
Nikon d5000, 10-20mm Sigma, 35mm Nikkor, 18-250 Sigma

ardaarican

gmail ayarlardan pop ayar?n? etkinle?tirdim fakat pop ba?lanamad? diyor konuyuda fazla sat?rmak istemiyorum buradan öm'den yard?mc? olabilecek varsa.

Lithos

bu hesab? apple mail de kullanan arkada?lar... Ne yapt?msa bir türlü "incoming mail server" ? geçemedim. posta.turkmac.c om, pop.turkmac.com, mail.turkmac.co m yazd???m halde olmad?. asl?nda biliyorum çok basit ama olmad? i?te. :) mümkünse bir arkada??m?z ba?tan anlatabilir mi acaba ?

not: ayarlar k?sm?ndan pop hanesinide aktifle?tirdim.
Macbook Pro 10.8.2 Mountain Lion
iPhone 4  5.1

behcet

bu hesab? apple mail de kullanan arkada?lar... Ne yapt?msa bir türlü "incoming mail server" ? geçemedim. posta.turkmac.c om, pop.turkmac.com, mail.turkmac.co m yazd???m halde olmad?. asl?nda biliyorum çok basit ama olmad? i?te. :) mümkünse bir arkada??m?z ba?tan anlatabilir mi acaba ?

not: ayarlar k?sm?ndan pop hanesinide aktifle?tirdim.

pop.gmail.com

yani gmail hesab?n t?pat?p ayn? sadece @ olan yer turkmac.com olacak
MacBookPro  - PowerPC G4  1.25 Ghz

ufuk

hakanocak

bu mail hesab?n?n pop3 destegi var m? d?r...???
Te?ekkürler

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

var. gmailin  tüm özellikleri bu hesapta da mevcut.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Atacan Ayd?n

• iMac 21,5'' 2.5 GHz i5 4 gb 500 gb

turkmac uzant?l? bir hesab?m var ama hesaba eri?emiyorum bana verilen e-posta ve ?ifreyi gitriyorum ama    
Bu karakterlere izin verilmemektedir: @

yaz?p hesaba giri? yapm?yor

bana verilen e-posta  :   atacanaydin@turkmac.com

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri