Ücretsiz .design uzantılı domain kaydetme fırsatı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Buğra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

Lion da Snow Leopard da tek başlarına boş diske kurulabilen sistemler. Her birinin üzerinde sadece upgrade yazdığına bakmayın. Sıfır diske kurulabiliyorla r.

Sadece SL ilk çıktığında bedava yükseltme kazananlara dağıtılan eski yüklemeyi kontrol eden bir dvd göndermişti Apple o kadar.

Özetle Lion'u veya SL'yi ister legal, ister illegal indirin, illa sabit diskinizde bir sistem olması gerekmiyor.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

onurrkaan

• Macbook Pro 15" 2.2Ghz i7-8Gb Ddr3-750Gb Hdd

Kesinlikle legal tabi ki..bu yuzdendir ya bu arayisim derdim :))) cok tesekkur ederim cevaplariniz icin...

avedist

• Lütfen buraya bilgisayarınızın özelliklerini yazınız.

arkadaslar ben applications klasörü içinde bulunan InstallESD.dmg dosyasını bulamıyorum.bun u nasıl bulucam?

sedatisik

merhabalar macbook air pc'ye

windows 7'yi  usb flash üzerinden kurdum elimde snowleopard usb flash belleği var lakin bootcamp win 7 sürücülerini otomatik olarak yüklemesine karşın bootcamp sürücülerini yüklemiyor bu konuda beni aydınlatırsanız memnun olurum saygılarımla

Atasay

• iReplaced to Pc

cd içerisine girip apple klasöründeki dosyaları tek tek yükleyin düzelir.(64 bit ise orda ayrı bir klasör var onları yükleyin.)
MacBook Pro 7.1 13' Corsair Force GT 120 GB SSD & Hitachi 250GB HDD & 8GB DDR3 
             
iPhone 5 16 GB (Black) JB
             
iPod Shuffle 2 GB (Green)

sedatisik

sorunu hallettim aslında sorun çok basitmiş  ama bazen insan bakar kör deyimi varya
işte benim durum bu oldu biraz kurcalayınca win 7 bootcamp sürücü sorununu halletim özellikle usb flash win 7 kuracaklara naçizane tavsiyem bootcamp sürücülerini
mac os x bootcamp assistant bölümündeki download windows support software sürücüleri download  hemen sonra usb flash yada harici HDD fat 32 olmak kaydıyla
yükleyebilirler

mitral

usb'den lion kurdum. iphoto ve imovie yok. itunes'a girdim 4.99dolar diyor. Bu programları satın almam mı gerekiyor? eski backuplardan geri gelir mi?

Edit: Geri geldi ancak app store'a girdiğimde iphoto 14.99 dolar oldu. Kaçak kullanıyorum sanki  ???
« Son Düzenleme: 25 Haziran 2012, 16:37 Gönderen: mitral »
Macbook Air 1.4 GHZ Core 2 Duo 2 GB 1067 MHz DDR3

Zebedee

• 2011 MacBook Pro 13" - 16GB Ram - 250 GB SSD
    • www.SanalOrtam.com

iPhoto bende de 14.99$
Çünkü bu programları AppStore'dan satın almadık, sistem ile birlikte hediye geldi.
Merak etmeyin. Kaçak kullanmıyorsunu z.
Ama, format sonrasında bu programları AppStore'dan değil Sistem diskinden kurmanız gerekiyor. ;)
www.SanalOrtam.com
Twitter: @tsusamci

2011 MacBook Pro 13" 16 GB Ram 250 GB Samsung SSD  MacOS 10.9 TR
iPhone 5c 16gb - iPhone 5 16gb - iPad Mini 16 GB - iPad 1 Wifi 32 gb - iPhone 3GS 16gb

yesil

• Dream is over.
Ynt: Snow leopard olmadan lion yüklemek
Cevap #68 - 28 Haziran 2012, 10:57

Tabii ki kopyalayarak değil.
USB Disk Üzerinden Mac OS X Kurulumu. burada anlatılan yöntem ile yapabilirsiniz.

Kısaca elinizdeki DMG dosyasını, Disk Utility programı ile USB diskinize "mount" etmeniz gerekiyor.
iyi gunler efendim.vermis oldugunuz linkteki islemlerden disk utility bolumunde OPTION secenegi bende aktif duruma gelmiyor ve isleme devam edemiyorum.yard imci olabilirseniz sevinirim.iyi gunler iyi calismalar.
All right reserved

vayhhh

• Lütfen buraya bilgisayarınızın özelliklerini yazınız.

sl olmadan lion kurmayin derim ilerde sorun yasayabilirsini z eger default  lion almadiysaniz sl yi silmeden lion u ustune kurmanizin daha iyi olacagini dusunuyorum
early 2011 Macbook Pro  2.0 ghz 500 gb i7

bycelist

• Macbook Pro i5(3210m)4 gb ddr3 1600 Mhz intel 4000

Torrent üzerinden indirdiğim 10.7 Lion Final sürümü dosyasının içinden Contents >SharedSupport dosyası çıkmadı.Acaba bu aşamada usb yi nasıl hazırlayabiliri m?
http://img.tapatalk.com/d/12/12/13/ahu9e4ad.jpg

Ebt

• '' Sola Dubium ''

Torrent üzerinden indirdiğim 10.7 Lion Final sürümü dosyasının içinden Contents >SharedSupport dosyası çıkmadı.Acaba bu aşamada usb yi nasıl hazırlayabiliri m?
http://img.tapatalk.com/d/12/12/13/ahu9e4ad.jpg

Yardım beklemeden önce, forum kurallarını okumanızı tavsiye ediyorum.

Kural #3 - Paylaşım Sınırları

bilginyilmaz34

• Lütfen imza kısmına Mac'inizin özelliklerini yazınız.

Evet arkadaşlar bende aynı sıkıntıyı yaşıyorum

Ücretsiz .design uzantılı domain kaydetme fırsatı