Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tanriseven

• Moderatör
  • iMac 21,5"

Mac App Store - Telephone

VoIP hizmetini çok s?k kullananlara tavsiye edebilirim.

Gayet pratik, h?zl?. Mac'in adres defterine entegre olabiliyor.

« Son Düzenleme: 02 Haziran 2012, 16:44 Gönderen: tanriseven »

tanriseven

• Moderatör
  • iMac 21,5"
Ynt: Telephone - VoIP istemcisi
Cevap #1 - 02 Haziran 2012, 16:23

VoIP hakk?nda ba?ka bir forumda yazm??t?m; belki bilmeyenler vard?r. Genel olarak VoIP ne i?e yarar, bilgi verir belki:

Evimde Speedtouch kullan?yorum:

Thomson SpeedTouch 780WL VOIP Kablosuz Adsl Modem

VoIP destekli. FXO ve FXS oldu?u için tek telefonla hem telekom hem VoIP görü?meleri yap?labiliyor...

betamax price comparison

Burada fiyatlar mevcut. Ben smslisto kullan?yorum. iPhone ve iPad'de de kendi uygulamas?n? tercih ediyorum.

SMSLISTO | Cheap SMS

10 euro kredi al?nca, Türkiye dahil birçok ülkenin sabit hatlar? (baz? ülkelerin cepleri) bedava. Abartmazsan?z cezaya girmiyor ve bedava olarak devam ediyor.

3 ay sonra krediden yemeye ba?lar. Dilerseniz bir 10 euro daha al?p, bedava konu?maya devam edebilirsiniz. Cepleri aramakta uygun. Benim hesapta bir 60 euro birikti herhalde yine. ?? yerinde de Linksys kullan?yorum. Çok s?k kulland???m?z için i? yerinde oldukça tasarruf ettirdi. Santrale ba?lad?k, ondan hat al?n?yor..

Do?ru codec ve ayarlarla yank?, ses kalitesi vb. gibi s?k?nt?lar olmuyor.

Varsay?lan olarak VoIP aramalar? aktif. Modem nete ba?l? de?ilse, elektrikler kesikse yada ba?ka bir s?k?nt? kendi telekom hatt?na geçiyor. Yada dilerseniz hat alabilirsiniz.

444'leri ba??na alan kodu koyarak aray?nca %90 oran?nda ar?yor. Nadiren 444 olarak aramam gerekti?i uyar?s? geliyor.

Dilerseniz numara do?rulama ile arayan numaray? kendiniz belirleyebilirs iniz. Cebimde cep telefonum, evde sabit telefonum kay?tl? mesela.

Yapmazsan?z bazen gizli numara bazen yurt d??? numaras? gözükmekte...

K?sacas? i?te birkaç senedir sadece sabit ücret ödüyorum telekoma :)

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri