Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

tanriseven

• Moderatör
  • iMac 21,5"

Pixelmator.

Amatör ihtiyaçlar?n?z için oldukça geni? bir kullan?m alan? sa?l?yor; tavsiye ederim...

Mac App Store - Pixelmator

Mumy

• ?Macbook PRO 15" 2.2GHz i7 4GB - 2011
    • Küçük Elma Kurdu

Merhaba, ben geçti?imiz gün Mac platformuna ilk ad?m?m? att?m. ?lk olarak kendime uygun basit, kullan??l? ve yetenekli bir uygulama arad?m. Sonra Pixelmator'u buldum. ?uan deneme sürümünü kullan?yorum. Daha önce Windows'tayken PhotoScape bana yetiyordu. Daha karma??k i?lerimi de GIMP ile hallediyordum. Ama bildi?im kadar? ile PhotoScape'in Mac OS versiyonu bulunmuyor. Pixelmator da GIMP'e göre oldukça ho? tasar?ma sahip oldu?u için bundan sonra onu tercih edecek gibi gözüküyorum.. :)

K?saca; PhotoScape tarz? basit ama yetenekli (ayn? zamanda ucuz) bir uygulama önerebilir misiniz? Ya da Pixelmator'un tam sürümünü sat?n al?p, her ?eyi onda m? yapmal?y?m?

Te?ekkürler..
-Muammer DOLMACI-
http://kucukelmakurdu.com

tanriseven

• Moderatör
  • iMac 21,5"

Merhaba, ben geçti?imiz gün Mac platformuna ilk ad?m?m? att?m. ?lk olarak kendime uygun basit, kullan??l? ve yetenekli bir uygulama arad?m. Sonra Pixelmator'u buldum. ?uan deneme sürümünü kullan?yorum. Daha önce Windows'tayken PhotoScape bana yetiyordu. Daha karma??k i?lerimi de GIMP ile hallediyordum. Ama bildi?im kadar? ile PhotoScape'in Mac OS versiyonu bulunmuyor. Pixelmator da GIMP'e göre oldukça ho? tasar?ma sahip oldu?u için bundan sonra onu tercih edecek gibi gözüküyorum.. :)

K?saca; PhotoScape tarz? basit ama yetenekli (ayn? zamanda ucuz) bir uygulama önerebilir misiniz? Ya da Pixelmator'un tam sürümünü sat?n al?p, her ?eyi onda m? yapmal?y?m?

Te?ekkürler..
?ahsen Pixelmator'u tavsiye ederim.

Oldukça sade, pratik ve i?levsel. Tam olarak beklentileri kar??lama durumu ki?iseldir fakat normal bir kullan?m için bütün ihtiyaçlar?n?za cevap verecektir...

Mumy

• ?Macbook PRO 15" 2.2GHz i7 4GB - 2011
    • Küçük Elma Kurdu

Evet, hakl?s?n?z. Deneme sürümünde 30 güne yak?n kulland?m ve oldukça be?endim. Yak?n zamanda tam sürümünü de almay? planl?yorum.

Te?ekkürler. :)
-Muammer DOLMACI-
http://kucukelmakurdu.com

tanriseven

• Moderatör
  • iMac 21,5"

Photoshop'un ucuz ve oldukça yetenekli rakibi "Pixelmator", iCloud ve Retina deste?i kazand?:

Mac App Store - Pixelmator

Amatör i?leriniz için oldukça profesyonel bir uygulama. Kesinlikle tavsiye ederim...

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri