Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

captain44

• Lütfen buraya bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.

selamlar arkada?lar ben bootcamp ile windows yüklerken mac os bölümünü uçurdum ve elimde os x lion dvdsi veya usb stickide yok bana os x lion usb stick veya os x lion dvdsi laz?m yani takt?mm? bilgisayara hemen yüklemeye ba?layabilece?im dvd veya usb stick laz?m elinde bulunanlar yada yapabilecek olan varsa uygun bi fiyattan lütfen cevap yazs?n acil olarak. ?yi Günler.
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2013, 19:31 Gönderen: captain44 »

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Ynt: Sat?l?k OS X Lion usb stick ar?yorum.
Cevap #1 - 23 Ocak 2013, 20:42

Bilgisayar? alt tu?una basarak açmay? deneyin, belki gizli OS X Recovery k?sm?n? uçurmam?? olabilirsiniz.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

captain44

Cevap #2 - 23 Ocak 2013, 20:46

Ne yaz?kki oras? da uçmu? :( ???
« Son Düzenleme: 23 Ocak 2013, 23:38 Gönderen: Bu?ra Henden »

captain44

Cevap #3 - 23 Ocak 2013, 22:06

Arkada?lar nolur yard?m edin ödünç versenizde olur geri gönderirim i?im bittikten sonra kargoyla lütfen yard?m edin

Bu?ra Henden

• Yönetici
Cevap #4 - 23 Ocak 2013, 23:39

?imdi ?öyle bir durum var, elinizdeki bilgisayar Lion öncesi bir i?letim sistemi ile geldiyse onu tekrar kurabilirsiniz. E?er Lion ile geldiyse o bilgisayar internete girip kendisi i?letim sistemini indirebilir.

captain44

Cevap #5 - 24 Ocak 2013, 02:39

?imdi ?öyle bir durum var, elinizdeki bilgisayar Lion öncesi bir i?letim sistemi ile geldiyse onu tekrar kurabilirsiniz. E?er Lion ile geldiyse o bilgisayar internete girip kendisi i?letim sistemini indirebilir.

Tamamda zaten recovery bölümüde uçmu? bide lion ile gelmedi sl ile geldi bilgisayar. 2.el alm??t?m adam lion kurmu?tu verirken.

Bu?ra Henden

• Yönetici
Cevap #6 - 24 Ocak 2013, 14:49

Eger Lion ile gelmis olsaydi farketmiyordu, harddisk degistirseniz bile indirebiliyordu . Ancak madem manuel kurulmus, elinizdeki Snow Leopard DVD'si ile kurulumu yapip Mountain Lion veya Lion'u alip kurabilirsiniz.

Tamamda zaten recovery bölümüde uçmu? bide lion ile gelmedi sl ile geldi bilgisayar. 2.el alm??t?m adam lion kurmu?tu verirken.

captain44

Cevap #7 - 24 Ocak 2013, 20:42

Eger Lion ile gelmis olsaydi farketmiyordu, harddisk degistirseniz bile indirebiliyordu . Ancak madem manuel kurulmus, elinizdeki Snow Leopard DVD'si ile kurulumu yapip Mountain Lion veya Lion'u alip kurabilirsiniz.

??te sl dvdside yok ya bir ara bu lion usb stick satan bir üye vard? nickide metek'ti acaba o duruyormu onu bulabilsen al?rd?mda i?ki onu bulay?m. Ya 2 gündür kimse yard?m etmiyor yani biri yap?p kargolasa sanalpazar üzerinden falan satsa çok güzel olur paras?n? verip al?r?m yada ödünç verseler de olur. Öyle bir ?ehirde ya??yorumki Malatya'da kisede macintosh yokki yard?m alay?m :(:( ???

captain44

Cevap #8 - 24 Ocak 2013, 21:50

Bu?ra bey siz yap?p gönderemezmisiniz. Bi gariban? sevindirin bütün masraflar? benden 8 gbl?k flash'a çekip gönderirimisiniz. Lütfen kimse yard?m etmiyor. Siz yönetici olarak bana bu iyili?i yap?n.

ApplePie

• Kırmızı Kart
Cevap #9 - 24 Ocak 2013, 23:08

Özel mesajla ulas?rsan?z s?ze bu konuda yard?mc? olab?l?r?m. Sizden mesaj bekliyorum.
.::iMac 24'' Beyaz::.

captain44

Cevap #10 - 24 Ocak 2013, 23:58

Özel mesajla ulas?rsan?z s?ze bu konuda yard?mc? olab?l?r?m. Sizden mesaj bekliyorum.

Pm gönderdim. Çok Te?ekkürler.

captain44

Cevap #11 - 30 Ocak 2013, 22:16

Arkada?lar konu günceldir.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2013, 13:18 Gönderen: captain44 »

ApplePie

• Kırmızı Kart
Cevap #12 - 30 Ocak 2013, 22:38

Arkadas?m kargoyu gonderd?m almad?g?n ?c?n ger? gelm?s. Biraz sen ilgilen. oturdugun yerden i? yapmaya çal???yorsun... Git kalk biraz 2 ad?m yuru takip et i?lerini. Kendin telefonda demedinmi bana "Kargo buraya gelmi?tir, bana ulasamay?nca geri donmustur, kargo takip numaras?n? gonder ben takip ederim." Benim hatam yogunlugumdan oturu kargo takip numaras?n? gondermemem. Senin hatan herseyin ayag?na gelmesini beklemen... Olmaz oyle sey. demekki o kadar oneml? de?ilmi?... Oneml? olsa takip ederdin. Ben uzer?me dusen? yapt?m. Bugun tekrar gonderm?st?m. Yar?n g?d?p ?ptal?n? ?steyeceg?m. Kendi i?ini kendin hallet.

Ayr?ca bu arkadasa dikkat edin ne demek ? Paran?m? cald?m ? H?rs?zl?km? yapt?m ? Kurdugun cumlelere dikkat et. Gerek telefonda, gerek mesajlar?nda konusma tarz?n ve kurdugun cumlelerle ne tarz bir insan oldugunu belli ediyorsun zaten...

Benden bu kadar. Benim burada yard?mc? oldugum insanlar bilir beni. Haydi eyvallah.
.::iMac 24'' Beyaz::.

captain44

Cevap #13 - 30 Ocak 2013, 22:46

Neyse karde? kusura bakma biraz sinirliydim senden özür diliyorum. Arkada?lar konu günceldir.

Ebt

• '' Sola Dubium ''
Cevap #14 - 31 Ocak 2013, 00:14

Çok ay?p tart??malar bunlar beyler...

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri