Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

themetalgod

• Lütfen imza k?sm?na Mac'inizin özelliklerini yaz?n?z.
iMac line in/out tek giri? problemi
- 23 Eylül 2014, 21:28

Arkada?lar merhabalar foruma yeni üye oldum. Do?ru yere açm???md?r umar?m ba?l??? problemi mi yazmak istiyorum.

iMac bilgisayar?m var yaz?l?m OS X 10.9.4 yeni nesil iMac lerde bildi?iniz gibi ses giri?i ve ç?k??? tek bir yerden. Ben her ne kadar tasar?mc? olsamda hobi olarak müzikle ilgileniyorum gitar çal?yorum ve kay?t al?yorum haliyle mikrofon giri?i ve ç?k??? vs laz?m oluyor.

m-audio usb çoklay?c? kullanc?m ama device is not connected dedi. San?yorum usb3 portu ile ilgili donan?msal bi s?k?nt?. Aceba iMac kullanan ve müzik için çözüm bulan arkada?lar var m?? Yada önerebilece?iniz i?imi görebilecek çok pahal? olmayan ses kart? veya usb giri?li ses kart?ms? bi aparat?

te?ekkürler. iyi günler.

barsahin

Ynt: iMac line in/out tek giri? problemi
Cevap #1 - 29 Eylül 2014, 16:46

Ben gitar için linkteki Apogee JAM'in bir önceki modelini kullan?yorum. ?u an fiyat? 399 TL gözüküyor, pahal? gelebilir ama kaliteli bir ses, ipad ve iphone uyumlulu?u, 9 taksit yapabilme imkan?n? dü?ünüldü?ünde tavsiye ederim.

"Kulakl?k ba?lant?s?ndaki ses-giri? ç?k?? i?imi görür yeter ki, gitar ve kulakl?k ayn? ba?layabileyim" dersen, ?u tarz bir ürünü deneyebilirsin, ben denemedim, sonuç ne olur bilmiyorum ama fiyat? dü?ündü?ümüzde olmasa bile verilecek para büyük bir kay?p olmaz.
i? = MBP mid 2014
ev = MBP Pro mid 2009, mac mini mid 2011

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri