Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bulent Baloglu

• Lütfen imza k?sm?na Mac'inizin özelliklerini yaz?n?z.
iCloud Drive Kullan?m?
- 13 Nisan 2015, 21:20

Merhabalar,

Bir kaç gündür çözemedi?im bir konudan dolay? sizi rahats?z ediyorum. Webde arad?m fakat bulamad?m. Bunu çözse çözse Turkmac kullan?c?lar? çözer diye dü?ünüyorum.dedim. Macbook air, ipad ve iphone kullan?c?s?y?m. Office olarak iworku kullan?yorum. ?workde yapt???m belgeleri icloud drive da saklay?p çok rahatl?kla di?er cihazlarda kullanabiliyoru m. Bu i?i gerçekten çok sevdim. Flash falan ta??m?yorum art?k. Tek problem ?u: icloud drive da pdf leri yükledim fakat ipad’de bu dosyalar? açam?yorum. Günlerdir u?ra?mama ra?men meseleyi çözemedim. Bana yard?mc? olabilirseniz çok memnun olurum.
Macbook Air 11"

June8

• MacBook Pro 13", Yosemite
Ynt: iCloud Drive Kullan?m?
Cevap #1 - 13 Nisan 2015, 23:34

Documents 5 isminde bir uygulama var, onunla açabilirsiniz.

Bulent Baloglu

• Lütfen imza k?sm?na Mac'inizin özelliklerini yaz?n?z.
Cevap #2 - 14 Nisan 2015, 00:25

Te?ekkür ederim.
Macbook Air 11"

kinemania

Cevap #3 - 01 Eylül 2015, 09:19

Merhaba.

Bir bilgisayardaki icloud drive klasörü içinde bulunan pages metin belgesinde de?i?iklik yap?p kaydettikten sonra bir türlü kar??ya yükleme gerçekle?miyor.

Yani, bazen hemen yükleniyor, bazen belgenin yan?nda beliren yükleme çubu?u k?sa bir süre görünüp kayboluyor ve günlerce belgenin yan?nda (kar??ya yüklemenin tamamlanamad???n? gösteren) nokta nokta bulut simgesi duruyor; belge de?i?iklik olmu? ?ekliyle kar??ya yüklenmemi? oluyor. Dolay?s?yla di?er cihazlarda belgenin güncel haline eri?emiyorum.

?nternet ba?lant?s?nda bir sorun yok. ICloud kurulumunda ve icloud kullanan uygulamalar?n seçili olmas?yla ilgili herhangi bir s?k?nt? görünmüyor. Belgenin icloud’ta olup olmad???n? web’ten de kontrol ettim; var.

Kar??ya yüklemede biraz kafas?na göre tak?l?yor gibi. Dropbox gibi sa?l?kl? çal??m?yor.
Macbook Pro 15" (Mid-2010)
2.66 GHz Core i7 6GB 1067 MHz DDR3 RAM
NVIDIA GeForce GT330MMac OS X El Capitan Beta
Macbook air 5,1 11" 1.7 Ghz Intel Core i5, 4GB 1600 Mhz DDR3 RAM Mac OS X 10.9 Yosemite iPhone 5 iOS9

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri