Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

 Siret 

• E.T sevimli Uzayl? Filminden Beri A????m Sana

art?k benim ppc ye dayanma gücüm tükendi. macbook pro retina m? ? imac 4-5 k m? derken karar verdim sonunda.

lakin kredi kart?m yok havale ile almak zorunday?m.300 liraya kadar da indirim gözüküyor havale ile.

bu havale indirimi gerçekmidir yoksa bankaya gidince havale ücreti kesilince gene ayn? fiyata m? ç?kar ?

yada havale ücreti almayan bankalar varm?d?r. apple.com.tr üzerinden almay? dü?ünüyorum in?aallah

iMAC 20. 2,1 Ghz PPC G5.Leopard 10.5.8
2,5 GB DDR2 SDRAM

pasa

• Lütfen imza k?sm?na bilgisayar?n?z?n özelliklerini yaz?n?z.
Ynt: iMac 5K 27 inç Havale ile Sat?? Hakk?nda
Cevap #1 - 20 Ekim 2015, 21:56

havale indirim gerçek. kredi kart?ndan bankalar belli bir oran kesiyorlar veya bekletmeli ödüyorlar apple a . havalede bu gibi kesintiler  beklemeler olmad???ndan indirimli olarak alabiliyorsun. benim tavsiyem çal??t???n bankadan yada yeni açaca??n bir bankadan internet ?ubesinden havale yaparsan 5-10 tl gibi bir masrafla bu i?i halladersin. ayr?ca e?itim için olan?n? öneririm daha bi uygun gelir. bi aralar thunderbolt display almay? dü?ünmü?tüm . ö?renci olmasam daça?r? merkezindeki çal??an  bi yak?n?m?n ö?renci kart?yla hem havale hemde e?itim indirimi alabilece?imi söyledi. araman laz?m. totelde iyi fark yapar.
macbook pro 2015 i5 2.7 ghz 8 gb ram 128 ssd
iphone 5s,iphone 4s,iphone3g
airport extreme
ipad 4 ipod 7.apple tv

 Siret 

Cevap #2 - 20 Ekim 2015, 22:05

sizin dedi?iniz e?itim ve ö?renci indirimini troy store yap?yordu bir ara. ama onda akseuar geni?letilmi? modeller bulunuyormuydu bilmiyorum . yani ben 1 tb sabit sürücü yerine 256 flash depolama istiyorum.8 gb yerine 16 gb  istiyorum.bunu her ma?azaya yapm?yor. e?itim indirimini banka yap?yormu bilmiyorum
2,5 GB DDR2 SDRAM

SY

• Ziyaretçi
Cevap #3 - 21 Ekim 2015, 08:08

E?itim indirimini de havale indirimini de yapan Apple. Bankan?n bi?ey yapt??? yok. E?itim indirimli modeller ?u adreste http://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-mac/imac

Aktepe

Cevap #4 - 21 Ekim 2015, 11:12

Selçu?un verdi?i adresteki e?itim indirimli iMac'lerde de ram, HDD ve giri? cihazlar?n? seçebiliyorsun. Tek s?k?nt? istedi?in her iki seçenek için de fiyata 752'?er Lira eklenmesi.
Mac mini Intel Core2Duo 2,4 GHz 4 GB OS X 10.6.8
iMac Intel i3 3,06 GHz 21,5" 4 GB OS X 10.9.4
iPod Classic 5G 30 GB Siyah

 Siret 

Cevap #5 - 21 Ekim 2015, 20:54

E?itim indirimini de havale indirimini de yapan Apple. Bankan?n bi?ey yapt??? yok. E?itim indirimli modeller ?u adreste http://www.apple.com/tr-edu/shop/buy-mac/imac

te?ekkürler

Selçu?un verdi?i adresteki e?itim indirimli iMac'lerde de ram, HDD ve giri? cihazlar?n? seçebiliyorsun. Tek s?k?nt? istedi?in her iki seçenek için de fiyata 752'?er Lira eklenmesi.

bir inceleyeyim aktepe abi sa?olas?n
2,5 GB DDR2 SDRAM

muersah

• Mac Pro Late 2013 ?7 :: Hackintosh ;)
Cevap #6 - 22 Ekim 2015, 11:46

Fiyatlar inan?lmaz uçmu?  :o ke?ke son güncelleme gelmeden alsaym??s?n?z. Gerçi bilemedi?im bir karars?zl?k ya?am??s?n?z. :) Velhas?l hay?rl?s? olsun. :)
MacBook Pro 13' Mid 2019  2.26ghz
Mac mini PowerPC 7447a (G4) Late 2005
iPhone 6 16gb gold  + 64gb silver
iPod touch 5G 32gb

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri