Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

muersah

• Mac Pro Late 2013 ?7 :: Hackintosh ;)

Merhaba herkese,

Arkada?lar yeni ikinci el ald???m mbp 13" mid2009  makinamda apple iphone kulakl???n? takt???mda ha??rt? sesleri al?yorum. Ses geliyor hiç s?k?nt? yok velakin ses ile birlikte hava bo?lu?u olur ya aynen o ?ekilde devam eden hiç bitmeyen ha??rt? sesi geliyor.
Misal; devam eden videoyu durdurdu?umda 1 dk sonra o h???rt? tamamen gidiyor. Ayn? ha??rt?y? ses sistemime takt???mda da al?yorum.

Çözüm için belki kulakl?k temizleyiciyle temizledim  ama i?e yaramad?. ???

Ne yapmal?y?m.?   ?imdiden te?ekkürler.  :)
MacBook Pro 13' Mid 2019  2.26ghz
Mac mini PowerPC 7447a (G4) Late 2005
iPhone 6 16gb gold  + 64gb silver
iPod touch 5G 32gb

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

ben de farkettim bunu, 2008'de ald???m macbook'tan beri böyle. h???rt?n?n gitmesi bence sesin komple kesilmesi anlam?na geliyor.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

muersah

??? Ama ama böyle bir?ey gerçekten çok aptalca de?il mi Bu?ra Bey,  :-\  Koskaca firma bunu niçin böyle üretsin.  >:( Bir çözüm yolu olmal? bu ?ekilde kullan?lmaz ki bu makine.  >:(

*Ssd'yi bu arada ald?m Bu?ra bey yard?mlar?n?z için çok te?ekkür ederim. :) Lakin Trackpad bozuk gibi, hassasiyeti beni tatmin etmedi. Gerçi tamamen söktüm temizledim hatta sa?-sol click çal??m?yordu, sol t?kl?yor art?k ama sa? olmad?  ;D Galiba yenisi ile de?i?tirmem gerekecek. :(  Bir batarya de?i?tirme olay?m vard? bir de touchpad oldu. :(  Parçalar? nas?l temin ederim onuda bilmiyorum ya neyse bakal?m...
iPod touch 5G 32gb

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

Trackpad'in solunun sa??n?n çal??mamas? anlamad?m. Ayarlarda kapal? olabilir mi? T?klamay? neredeyse hiç kullanmad???m için bilemiyorum.
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

muersah

Yok üstad trackpad düzgün çal??m?yor. ses h???rt?s? beni çok rahats?z ediyor. Pil zaten bitik. mid2009 e ?s?namad?m. ssd'de alm??t?m tüh yaz?k oldu onunla birlikte satsam m? bu alm?? oldu?um ssd'yi maks. hangi y?l macbook pro makina da kullanabilirim. ?
iPod touch 5G 32gb

barsahin

Yok üstad trackpad düzgün çal??m?yor. ses h???rt?s? beni çok rahats?z ediyor. Pil zaten bitik. mid2009 e ?s?namad?m. ssd'de alm??t?m tüh yaz?k oldu onunla birlikte satsam m? bu alm?? oldu?um ssd'yi maks. hangi y?l macbook pro makina da kullanabilirim. ?

Ses için bir?ey diyemeyece?im de, trackpad'in t?klama sorunundan kast?n?z fiziksel bask? yap?lan t?klamalar? alg?lamama ise bu pilin ?i?mesinden kaynaklan?yor olabilir. Eski baz? modellerde denk geldim, pil ?i?ince trackpad'in baz? yerlerinde t?klayamama durumu olu?uyor ama bu durum dokunmati?i etkilemiyor. sistem tercihlerinden iki, üç parmak dokunmatik ayarlar?n? aktif hale getirirseniz zaten böyle bir ihtiyac?n?z kalmayacak.
i? = MBP mid 2014
ev = MBP Pro mid 2009, mac mini mid 2011

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri