Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

wnratt

• Lütfen imza k?sm?na Mac'inizin özelliklerini yaz?n?z.
Calinan Macbook Pro Hk.
- 02 Mayıs 2018, 18:53

Sevgili arkadaslar merhaba,

2 hafta once aracim soyuldu ve icerisinde bir cok esyam calindi bunlarin icinde ipad im ve macbook pro vardi. Ipad i icloud dan kayip moduna aldim. Macbook pro yu da kitledim. Cihaz 3 gun sonra acildi bana mail geldi.Mailde cihazinizda ses caldi diye bilgi verdi.Hemen iphone bul uygulamasina girip cihaza baktim acik gozukuyor ama konum servisi kapali 2 saat bekledikten sonra tekrar cihazi kitledim ve bir mesaj ilettim. Cihaz kapandi ve daha cihaz hakkinda bilgi gelemedi. Cihazda icloud uyelik acikti ve macbook u bul acikti bu cihazi kullanabilmek icin uyeligimden cikis yapilmasi lazim midir ayni iphone ve ipadler gibi yoksa bilgisayarlar kirilabiliyor mu bilgi sahibi olan var mi? Simdiden tesekkurler

Ziyaretçi

• Ziyaretçi
Cevap #1 - 06 Temmuz 2018, 14:06

Merhaba Sayfa Adminlerine bu konuyu açtıkları için teşekkür ederiz.çalınan macbook bulmak için veya macbook kaybolduğunda çalındığında güvende kalmak için size bir tavsiyemiz var. www.kayitliurun .com sitesi size kayıp ve çalıntı ürünüzü bulmanızda yardım eden bir site. Temel mantığı çalınmış yada kayıp olmuş eşya ve araçları araştıran bir firma.Sitemize girip bu işleri yapmamız için gerekli tüm belge ve pantentleri görebilirsiniz Dedektif gibi ama insan değil çalınan yada kayıp olan eşyaları buluyoruz. Ayrıca site sadece kayıp çalıntı eşya dışında. Kullanmakta olduğumuz eşyaları ve araçları da güvene almak için kendi adınıza kayıt edebileceğiniz bir sistem barındırıyor. Tüm mağdurların dertlerine deva olmaya çalıyoruz. Üstelik tamamen "ÜCRETSİZ" İster mağdur olun ister tedbir alma amacı ile herkesi Kayıtlı Ürün Ailesine Bekliyoruz.

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri