Ücretsiz .design uzantılı domain kaydetme fırsatı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sy

• Yönetici
    • selcukyilmaz.com

Automator ile bir iş akışı kaydettim.
Yapmak istediğim bu iş akışını saat gece 02:01'de çalıştırmak.
Şu an kafam durduğu için bir yöntem düşünemiyorum.

Yaptığım iş akışı şunu yapıyor:
Superonline fiber kullanıcısı olduğum için gece 02:00 ile sabah 08:00 arası kullanımlarımı kotamdan düşmüyor.
Ben de Transmission penceresini ekranda bir yere yerleştirdim, automator'a da beni takip et dedim, gidip başlat butonuna tıkladım. Bu hareketi iş akışı olarak kaydettim.
Yapmak istediğim bu iş akışını gece saat 02:01'de çalıştırmak.

Yol yordam bilenler yardımlarını esirgemesin...

(:
sy | syPhone | YeniLogo | Ücretsiz .design domaini kaydet! | retina MacBook Pro 13" | iPhone 5

sy

• Yönetici
    • selcukyilmaz.com

Takvim ile yapmayı denedim ama bir türlü zamanı geldiğinde automator dosyamı çalıştırmadı.
sy | syPhone | YeniLogo | Ücretsiz .design domaini kaydet! | retina MacBook Pro 13" | iPhone 5

mustafa

Transmission ayarlarında schedule speed limit diye bir secenek var, oradan olmuyor mu?
MacBook Pro Retina 2.6 i7 16GB RAM 500GB SSD
Airport Extreme Simultaneous Dual-Band
iPhone 6S

sy

• Yönetici
    • selcukyilmaz.com

Transmission ayarlarında schedule speed limit diye bir secenek var, oradan olmuyor mu?

Sanırım oradaki mantık normalde şu saatlerde hız limitini düşürmek için ama tersine de kullanılabilir.
Bunu deneyeceğim, teşekkürler @mustafa

Turker Inanmaz

• MD313LL/A
Macbook Pro 13" Late 11  • iPhone 6 • iPad Air 2 • Apple TV • Airport Extreme

sy

• Yönetici
    • selcukyilmaz.com

Şöyle bir şey buldum. Oldukça mantıklı geldi.
http://dailymactips.com/automate-your-mac-to-run-scheduled-tasks/

Bunu yapıyorum, event'in zamanı geldiğinde dosyayı çalıştırmıyor takvim... Öyle bana bakıyor... (:

Turker Inanmaz

• MD313LL/A

Bunu yapıyorum, event'in zamanı geldiğinde dosyayı çalıştırmıyor takvim... Öyle bana bakıyor... (:

2-3 deneme yaptım. Ne koyduysam hepsini çalıştırdı. Bir şey atlamış olabilir misin?

Bu da son yaptığım denemenin ekran vidyosu kaydı.
https://cl.ly/0L2n3V2t002R
Macbook Pro 13" Late 11  • iPhone 6 • iPad Air 2 • Apple TV • Airport Extreme

mustafa

Takvim yönteminde indirmeyi saat 08:00 de kapatma sorunu olabilir herhalde, gene programın içinden durdurma ayarı gerekir gibi geldi bana.
MacBook Pro Retina 2.6 i7 16GB RAM 500GB SSD
Airport Extreme Simultaneous Dual-Band
iPhone 6S

sy

• Yönetici
    • selcukyilmaz.com

2-3 deneme yaptım. Ne koyduysam hepsini çalıştırdı. Bir şey atlamış olabilir misin?

Bu da son yaptığım denemenin ekran vidyosu kaydı.
https://cl.ly/0L2n3V2t002R

Şimdi çalıştı!!!

Demekki gece bir şeyi atlamışım...

Teşekkürler.

sy

• Yönetici
    • selcukyilmaz.com

Takvim yönteminde indirmeyi saat 08:00 de kapatma sorunu olabilir herhalde, gene programın içinden durdurma ayarı gerekir gibi geldi bana.

50mbit'le indirdiği için 2'de başlayan indirmelerim 3'ü görmüyorlar normalde... (:

Ücretsiz .design uzantılı domain kaydetme fırsatı