Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SY

• Ziyaretçi
Automator ile bir i? ak??? kaydettim.
Yapmak istedi?im bu i? ak???n? saat gece 02:01'de çal??t?rmak.
?u an kafam durdu?u için bir yöntem dü?ünemiyorum.

Yapt???m i? ak??? ?unu yap?yor:
Superonline fiber kullan?c?s? oldu?um için gece 02:00 ile sabah 08:00 aras? kullan?mlar?m? kotamdan dü?müyor.
Ben de Transmission penceresini ekranda bir yere yerle?tirdim, automator'a da beni takip et dedim, gidip ba?lat butonuna t?klad?m. Bu hareketi i? ak??? olarak kaydettim.
Yapmak istedi?im bu i? ak???n? gece saat 02:01'de çal??t?rmak.

Yol yordam bilenler yard?mlar?n? esirgemesin...

(:

SY

• Ziyaretçi
Takvim ile yapmay? denedim ama bir türlü zaman? geldi?inde automator dosyam? çal??t?rmad?.

mustafa

Transmission ayarlar?nda schedule speed limit diye bir secenek var, oradan olmuyor mu?
MacBook Pro Retina Late 2013 (2.6 i7 16GB RAM 500GB SSD)
iPhone 6S

SY

• Ziyaretçi
Transmission ayarlar?nda schedule speed limit diye bir secenek var, oradan olmuyor mu?

San?r?m oradaki mant?k normalde ?u saatlerde h?z limitini dü?ürmek için ama tersine de kullan?labilir.
Bunu deneyece?im, te?ekkürler [member=3729]mustafa[/member]

Turker Inanmaz

• MPXV2LL/A
Macbook Pro 13" Late 11 • MacBook Pro 13" Mid 17 • iPhone 6 • iPad Air 2 • Apple TV 3rd • Airport Extreme • Watch 42mm • AirPods

SY

• Ziyaretçi
?öyle bir ?ey buldum. Oldukça mant?kl? geldi.
http://dailymactips.com/automate-your-mac-to-run-scheduled-tasks/

Bunu yap?yorum, event'in zaman? geldi?inde dosyay? çal??t?rm?yor takvim... Öyle bana bak?yor... (:

Turker Inanmaz

• MPXV2LL/A

Bunu yap?yorum, event'in zaman? geldi?inde dosyay? çal??t?rm?yor takvim... Öyle bana bak?yor... (:

2-3 deneme yapt?m. Ne koyduysam hepsini çal??t?rd?. Bir ?ey atlam?? olabilir misin?

Bu da son yapt???m denemenin ekran vidyosu kayd?.
https://cl.ly/0L2n3V2t002R
Macbook Pro 13" Late 11 • MacBook Pro 13" Mid 17 • iPhone 6 • iPad Air 2 • Apple TV 3rd • Airport Extreme • Watch 42mm • AirPods

mustafa

Takvim yönteminde indirmeyi saat 08:00 de kapatma sorunu olabilir herhalde, gene program?n içinden durdurma ayar? gerekir gibi geldi bana.
MacBook Pro Retina Late 2013 (2.6 i7 16GB RAM 500GB SSD)
iPhone 6S

SY

• Ziyaretçi
2-3 deneme yapt?m. Ne koyduysam hepsini çal??t?rd?. Bir ?ey atlam?? olabilir misin?

Bu da son yapt???m denemenin ekran vidyosu kayd?.
https://cl.ly/0L2n3V2t002R

?imdi çal??t?!!!

Demekki gece bir ?eyi atlam???m...

Te?ekkürler.

SY

• Ziyaretçi
Takvim yönteminde indirmeyi saat 08:00 de kapatma sorunu olabilir herhalde, gene program?n içinden durdurma ayar? gerekir gibi geldi bana.

50mbit'le indirdi?i için 2'de ba?layan indirmelerim 3'ü görmüyorlar normalde... (:

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri