Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Selçuk YILMAZ

• Ziyaretçi
- 27 Haziran 2008, 13:32

Daha önceden çal?nt? ilan? verdiyseniz ve bana bu ilanlar?n?z? iletirseniz bu bölüme ta??r?m...

Hepinize geçmi? olsun...

zekikilic12

• zekik?l?ç
    • http://www.macmagaza.com
Ynt: Çal?nan Macleriniz hakk?nda...
Cevap #1 - 07 Temmuz 2008, 20:45

burada yeni bir uygulama çok faydal? olacakt?r . ben maduroldum tüm mac site arkada?lar?ma duyurulur imac 24 arkada?larda yazd?lar seri no 2.4 imac kay?pt?r bilginize..
syg?lar?mla......

tutenstain

• Zafer Emecan...
Cevap #2 - 08 Temmuz 2008, 11:18

selcuk, evde aksamdan suya yatirilmis budakli mese odunu var. istersen odunc verebilirim.
tuten

Selçuk YILMAZ

• Ziyaretçi
Cevap #3 - 08 Temmuz 2008, 13:17

(:

Tankut Bozo?lu

• Expert
Cevap #4 - 12 Temmuz 2008, 10:15

Alıntı
burada yeni bir uygulama çok faydal? olacakt?r . ben maduroldum tüm mac site arkada?lar?ma duyurulur imac 24 arkada?larda yazd?lar seri no 2.4 imac kay?pt?r bilginize..
Tüh, zaman?nda bunu atlam???m. Çok faydal? bir seri no 2.4.  :D  Havada bulut, sen bu i?i unut.

defne

Cevap #5 - 15 Ağustos 2008, 22:13

Merhaba,
2 gün önce çal?nan MacBook'umun seri numaras?: "W87308NMYA8". 2.16 Hz, 1Gb REM.
Bilgiler bu ?ekilde.
Herkese kazas?z günler, iyi çal??malar...

Ciyabo

• MB 2.16 Core2 Duo 3GB 10.6.5
    • Horizon Hunting
Cevap #6 - 22 Ağustos 2008, 04:04

asl?nda sehir ve cal?nd?g? yeride soylemek mant?kl? olmazm?? denk geliriz belki sonucta hepimiz mac kullan?yoruz elinde mac le kosan birini gorurusek elbet dikkatimizi cekicektir:).birde arad?m ama tam yerini bulamad?m birileri burda airport id sini kaydetmenin cal?nt? bir mac icin hayati onem tas?d?g?n? cunku internete bagland?g? anda yerinini tesbit edilebildigini soylemi?ti yan?lm?yorsam eyer.birde mac id si var bildigim kadar? ile oda deyi?meyen birsey ve internete girldiginde bu id de c?k?yor olmal?.k?saca asl?nda bu basl?g?n alt?nda cal?nmadan onceki uc bes kucuk detayada yer verilebilinir gibime geldi:)onceden onlemimizi almak icin.
Huzur Do?adad?r...

Freak45

Cevap #7 - 13 Nisan 2009, 19:44

peki calinti mac i nerden bulurlar ?

makdag

• http://www.mustafaakdag.net
Cevap #8 - 13 Nisan 2009, 22:33

Polis? ?nternetten sat?? yerleri... vb.
Mustafa Akda? - Mustafa Akda? - Günce

- MBP 2.5 Ghz. (Mid 2012) - Os X 10.10.1, ing.
- iPhone 4s.

Freak45

Cevap #9 - 14 Nisan 2009, 00:08

hmm sadece bilgi edinme amacli soruyorm sakin yanlis anlamayin. 15 tane iphone u restore edip ucreti karsiliginda bir macbook vereceklerini soylediler. bunun uzerine akl?mda bir suru soru isareti olustu. bu macbook u al?rsam bas?ma gelecekleri dusunuyorum. almazsam emegim bosa gidecek. yani adamlar para vermeyecekler isin ac?kcas?... offff. iki ucu degnek.

Bu?ra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."
Cevap #10 - 14 Nisan 2009, 00:16

sevmem bu tip i?leri... niye böyle bir restore i?lemi söz konusu??
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Freak45

Cevap #11 - 14 Nisan 2009, 11:30

kilitlenmis cihazlardi. bu adamlar telefoncu fakat iphone hakk?nda bilgileri yoktu. bi sekilde bana ulastilar bende fiyat belirttim fiyat?n kars?l?gndada bunu teklif ettiler. yoksa iphone larda bir sorun yoktu yani :)

Mikhail Bakunin

• fikir patlamas?
Cevap #12 - 14 Nisan 2009, 18:35

Biz ona ”Fake IMEI” diyoruz genelde ve yasal de?ildir bu bahsetti?iniz konu. Telefonlar çal?nt? da olabilir. Ba??n?z?n derde girme olas?l??? var. Kar??l???nda Macbook vermeyi teklif ediyorlarsa, o da büyük bir olas?l?kla çal?nt?d?r.

Böyle ufak kazançlar için riske girmenizi tavsiye etmem. Bu tür konular?n forumumuzda konu?ulmas?ndan da ço?u üyemiz pek haz almaz. Hakl?lar da. Seviyeyi korumal?y?z...
Twitter: @MikhailBakunin - Blog: Meczup Güncesi
Macbook Pro 13" 2.4 Ghz - 4 GB Ram - 750 GB HDD
iPhone 3GS 32 GB (Siyah)

KURALLAR

Freak45

Cevap #13 - 15 Nisan 2009, 09:45

hemen sunu izah edeyim fake imei yap?lmad? cihazlara. zaten isini gordugum adam telefoncu elinde birikmis cihazlarini restore ettirdi. cihazlar yurt disindan gelmis cihazlar ve jailbreak yapilmasi istenen cihazlarmis. oyundur programdir falan attirmak isteyenlerde vardi. macbook konusuna gelince cihazi bunlara birisi vermis bunlarda bana vermek istiyorlar onlarca sebep mac kullanamamalari ki windows u bile zor kullaniyorlar. velhasil kelam haram malla benm isim olmaz ama calinti olup olmadigida mechul. neyse aydinlatmaniz icin tesekkur ederim mac i zaten almadim ucretimi odediler. :) yola kendi toshiba satellite hackintosh um ile devam ediyorm hala :)

mustafa kemal

• Macbook pro 15" 2.66 Ghz Intel Core 2 Duo
    • mimlemek { tasarim, grafik, internet, teknoloji }
Cevap #14 - 10 Şubat 2010, 12:09

Arkadaslar 27" imac caldiran var mi ? Antalya da bir tane satmaya calisan var calinti mi ama bilmiyorum.
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2010, 13:37 Gönderen: mustafa kemal »

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri