Ücretsiz .design uzantılı domain kaydetme fırsatı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Buğra Henden

• Yönetici
  • "Together we stand, divided we fall."

Yazılarınızda Türkçe karakterler yerine standardı bile olmayan ne idüğü belirsiz harf öbekleri kullanmayınız, okunmayı çok güçleştirmekted ir.

Çengelli veya noktalı bir harf kullanmanız gerekiyorsa, çengelsiz veya noktası olmayan alternatifini kullanmanız yeterlidir. MUTLAKA düzgün bir Türkçe ile yazınız. Buranın MSN mesaj penceresi olmadığını unutmayınız. Herhangi bir sebepten dolayı bilgisayarınız Türkçe karakter yazamıyorsa, Türkçe karakter kullanmadan (ama mutlaka düzgün Türkçe ile) yazmanızda bir sorun yoktur.

Halk arasında MSN Türkçesi, bizim tarafımızdansa apaçi Türkçesi olarak adlandırılan üsluptan veba gibi kaçınınız. Kaçınmadığınız taktirde forum yönetimi size vebalı gibi davrandığında ağlamayınız. (Işık hızıyla tedavi uyguladığımız bir örnek)

Sitemizde kesinlikle görmek istemediğimiz davranış kalıplarına örnekler:

Ben Turq degilemqi! what happening? LOL
- Ben daa küçüqum we anlamiorim imla felan ama?
- isstediimi yazarim ve yaziorm sana neki kardeshim yaah!!!!!
- Hmm unutmaa bu forum herkesin tamammı sn yönetici maarurlanma tamammı ok?
- Bana dayatamazsiniz dayatma yapamassiniz we ben biLdigim gibi degiL istediim gibi yazarim we asLindada sizdende iyi biLirim turkcei ama bana dayathamazsiıni z hadi baqaLim!!!

Bu tip çıkış yapanları veya böyle düşünenleri aramızda İSTEMİYORUZ. 1 Kasım itibariyle, bu yönde hareket eden kullanıcıların kendi kararlarıyla forumdan ayrılma şansları da olmayacaktır.
« Son Düzenleme: 26 Aralık 2009, 12:53 Gönderen: Buğra Henden »
15" MacBook Pro (Late 2011) & iPhone 6+ & iPad 3
mac mini (Late 2011) (Media Center)

Ücretsiz .design uzantılı domain kaydetme fırsatı