Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Aşağı git
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

erdemekinci

Ynt: Oyun, Sohbet, Falan, Fe?mekan...
Cevap #15 - 15 Aralık 2008, 19:25

aynen. Kesinlikle tavsiye ederim. ?imdiye kadar fazla oynamad?ysan?z garip gelebilir ama al???nca çok zevkli. K?sacas? ne gamepad ne de klavye ikiside birbirinin yerini tamamen dolduramaz. Ama ikisininde kendine has oyun tarzlar? var.
MacBook 2.2ghz SantaRosa 4gb Ram 120gb hdd
144mb X3100 vga White + wireless mighty mouse

uluchay

• Tutte le strade portano a Roma!
Cevap #16 - 31 Aralık 2008, 08:54

Gamepaddir klavyedir u?ra?may?n derim ben. Wii hepsini döver.

Bob Marley'in bu konuyla ilgili bi laf? vard?, "Get up! Stand up! Don't give up the fight"
? MacBook 2009
? Magic Mouse
? Pro Mouse
? iPod Touch 2G 16 GB
? iPod 5.5G 30 GB

*Çetin

• Grammar Lieutenant...
Cevap #17 - 31 Aralık 2008, 09:07

Çok gördüm beyzbol oynarken koca LCD üzerinde delik açanlar? :)
iMac 21.5'' (10,1) - OS X 10.8.2
MBP 15'' (3.1) - OS X 10.8 K?? Uykusunda
Nokia Lumia 920 WP8

SY

• Ziyaretçi
Cevap #18 - 31 Aralık 2008, 12:57

wiihaveaproblem .com

(:

erdemekinci

Cevap #19 - 31 Aralık 2008, 13:04

nintendo zaten herhangi bir yasal sorumluluktan kurtulmak için kollar?n sonuna bileklik ip takt?yor zaten :) ?pi bile?ine geçirdinmi art?k sorumluluk kalk?yor nintendo'dan.bilekli?i takmadan oynayanlar kendileri ka??n?yor fakat sorun ?u ki ip oynarken kopabiliyor
MacBook 2.2ghz SantaRosa 4gb Ram 120gb hdd
144mb X3100 vga White + wireless mighty mouse

*Çetin

• Grammar Lieutenant...
Cevap #20 - 31 Aralık 2008, 13:40

Hahahahaha. Eski gözü bozan CRT korumal?klar?na benziyor. Tabi Mercedes'e de bu yak???r.
iMac 21.5'' (10,1) - OS X 10.8.2
MBP 15'' (3.1) - OS X 10.8 K?? Uykusunda
Nokia Lumia 920 WP8

uluchay

Cevap #21 - 31 Aralık 2008, 14:19

Konuyla alakas?z olucak biraz ama geçen gün süper markette vodka ald?m, o kafas?ndaki ilginç alarm?ndan tuttum kasada bekliyorum. Birden ?ang?r diye bi ses geldi bi bakt?m ?i?e dü?mü?, alarm elimde kald? herkes bana bak?yo. Sonradan de?i?tirdiler neyse ki. Acaba Nintendo'dan da böyle bir mü?teri memnuniyeti beklenebilir mi? :D
? MacBook 2009
? Magic Mouse
? Pro Mouse
? iPod Touch 2G 16 GB
? iPod 5.5G 30 GB

SY

• Ziyaretçi
Cevap #22 - 31 Aralık 2008, 14:24

Kumanday? k?rarsan beklenebilir ama TV'yi k?rarsan çok beklersin gibi geliyor bana... ((:

Mikhail Bakunin

• fikir patlamas?
Cevap #23 - 01 Ocak 2009, 10:37

Bu ülkede sadece kar??daki ki?i telefonu yüzüne kapatt? diye milyarl?k telefonlar?n? duvara çarpanlar, denize atanlar var. Zelda oku bir ?skalas?n, ”ulen öyle de?il be, böyle i?te!..” diye delirip TV'deki hedefe canl? uygulamas? yapanlar?n da var oldu?una eminim. Hatta gaza gelip kumandadan sonra, terlik, gazete, bardak, gözlük, ?i?e, uydu reciever vs.. gibi bilimum objelerin, sonras? dü?ünülmeden at?lmas? da muhtemel...

Ben çok sevmek var bu Turkle?vi. Çok sicak kanli insanla?v yani... :)
Twitter: @MikhailBakunin - Blog: Meczup Güncesi
Macbook Pro 13" 2.4 Ghz - 4 GB Ram - 750 GB HDD
iPhone 3GS 32 GB (Siyah)

KURALLAR

YEKT

• Bilkom'a kafam ******* Hani ku?lar a?açlar.......
Cevap #24 - 06 Ocak 2009, 20:52

Gamepad teknolojisi çok geli?ti Sixaxis'li Dualshock 3'ler PS3'te harikalar ç?kart?yor Sixaxis ne diye soranlar için söylüyorum gamepadin içinde sensorler ile kumandan?n hareketlerini oyuna falan yans?tabiliyorsunuz örne?in F?FA 2009'da ?utunuza falso vermek için yuvarla?a bast?ktan sonra kumanday? sola yada sa?a do?ru ani bir hareket yaparsan?z o yöne falso al?yor ki bu harika bir ?ey bende klavyeye al??amad?m bir türlü gamepadler tam benlik.
iMac 27inc i7 3.1GHZ,  Mac mini 2.5GHZ i5, iPad 2 32gb Wifi, iPhone, iPhone 3g, iPhone 4, iPod Nano 6.nesil, Colour Classic.

uluchay

Cevap #25 - 06 Ocak 2009, 22:37

Sene 1900'ler, o zaman atari var tabi. Herkes Mario oynuyo. ?stisnas?z herkes Mario'yu o borular?n üstüne atlatmaya çal???rken gamepad'i ?ööyle bi saat yönünde yukar? do?ru savururdu. Biz de gülerdik. O?lum öyle yap?nca atlam?yo derdik. ?eytan icad? hep bunlar :)
? MacBook 2009
? Magic Mouse
? Pro Mouse
? iPod Touch 2G 16 GB
? iPod 5.5G 30 GB

muratbaysal

Cevap #26 - 07 Ocak 2009, 02:53

Metal Gear ve Dualshock ikilisini denemelisiniz (:

YEKT

Cevap #27 - 07 Ocak 2009, 23:20

Denemedi?imi kim söyledi :D bu playstation tam bir harika fakat oyun üreticileri daha PS3'ün oyun performans?n? %100 kullanamad?klar?ndan oyunlar?n grafikleri PS3'ü zorlam?yor bile fakat yava? yava? daha iyi PS3'ü zorlayan oyunlar ç?kmaya ba?lad? bu oyunlar?n ilk ba??ndada Metal gear solid geliyor ondan o kadar güzel. Hatta dedi?im inand?r?c? gelmeyebilir baz?lar?na fakat bu konuda Sony'ninde bir aç?klamas? var forumlarda falan yaz?yor okuyabilirsiniz . Ama benim favorim genede Midnight Clup Los Angeles insan oynay?nca daha bir ?evke geliyor ?ehir modellemesi araba modellemesi sokakta yürüyen insanlar?n tepkileri falan harika harika.                   
iMac 27inc i7 3.1GHZ,  Mac mini 2.5GHZ i5, iPad 2 32gb Wifi, iPhone, iPhone 3g, iPhone 4, iPod Nano 6.nesil, Colour Classic.

muratbaysal

Cevap #28 - 08 Ocak 2009, 13:54

Midnight Clup Los Angeles oynamad?m henüz. Oynayal?m bakal?m. (:

YEKT

Cevap #29 - 21 Ocak 2009, 00:30

Ne zamandan beri oyun hakk?nda görü? girilmiyor konuya ben giriyim o zaman. Son olarak GTA 4 oynad?m PS3 grafikleri di?er oyunlar? gördükten sonra biraz hikaye gibi geldi X-Box 360 grafikleri mükemmel fakat PS3 grafikleri vasat bunun sebebini anlayamad?m sadece konusu için oynanabilecek bir oyun New York'ta dola?makta ayr? bir zevk tabii ki oyun grafikler hariç güzel sar?yor baya?? oynuyorum tavsiye derim. Oynad???m di?er bir oyunda son olarak Call of Duty World at War tek kelime ile harika yoruma gerek yok herkeze tavsiye ederim iyi ak?amlar.
Sayfa: 1 [2] 3 4 5 6 7 ... 10   Yukarı git

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri