Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

SY

• Ziyaretçi
Cevap #60 - 30 Nisan 2009, 15:07

dövü?çü olan kaz?m... sen denizcisin... (:

tutenstain

• Zafer Emecan...
Ynt: 3'Ü 1 ARADA, EKSTRA ?EKERL?
Cevap #61 - 30 Nisan 2009, 16:25

Melih Yorganci da gelecekmis. Kazim o yuzden tebdil-i kiyafet takiliyor böyle.
tuten

YEKT

• Bilkom'a kafam ******* Hani ku?lar a?açlar.......
Cevap #62 - 30 Nisan 2009, 18:34

Olaylar iyice kar??m?? in?allah bu e?lenceyi muhabbeti oradada yakalar?z bu arada orada Turkmac'cilerin muhabbet edebilece?i bir ortam olu?turabilecekmiyi z? yoksa hepimiz Ps'ciyiz diye önümüze gelenle muhabbet mi edece?iz bu seminer olay?nda pek bilgili de?ilimde ondan soruyorum kusura bakmay?n.
iMac 27inc i7 3.1GHZ,  Mac mini 2.5GHZ i5, iPad 2 32gb Wifi, iPhone, iPhone 3g, iPhone 4, iPod Nano 6.nesil, Colour Classic.

SY

• Ziyaretçi
Cevap #63 - 30 Nisan 2009, 18:44

bi nokta koy be vicdans?z!

tutenstain

• Zafer Emecan...
Cevap #64 - 30 Nisan 2009, 18:50

Meraklanma yektacim, seminerin ilerleyen bunalt?c? saatlerinde seninle ç?kar geyi?e sarariz. Zaten benim k?zlar yorulurlar o kadar saat tepemde dikilmekten.
tuten

Mare?al

• "Her seçi?, bir vazgeçi?tir."
Cevap #65 - 30 Nisan 2009, 18:54

Alıntı
Olaylar iyice kar??m?? in?allah bu e?lenceyi muhabbeti oradada yakalar?z bu arada orada Turkmac'cilerin muhabbet edebilece?i bir ortam olu?turabilecekmiyi z? yoksa hepimiz Ps'ciyiz diye önümüze gelenle muhabbet mi edece?iz bu seminer olay?nda pek bilgili de?ilimde ondan soruyorum kusura bakmay?n.

Önce salonda oturacak yer buluyorsun. Sinemadaym??s?n gibi (korkma, yer gösterme paras? alan yok).
Sahneye birileri ç?k?yor (bu seminerde biz). Pek haval? abilermi? diyorsun. Büyüyünce böyle olmak istiyorum diye dü?ünebilirsin yani o derece.
Efendime söyliyeyim, sonra panelistler haz?rlad?klar? programa göre konu?ma yapmaya ba?l?yorlar. Derken, izleyiciler aras?ndan söz almak isteyenler oluyor. "araya giriyorum ama, ?öyle bir problemim var bunu nas?l a?ar?z" tarz?nda sorular veya "öyle diyorsunuz ama böyleyken de böyle naber?" deyiveriyor. Yani bizbize muhabbet de diyebiliriz. Pek faideli oldu?u da a?ikar. Gel mutlaka.

YEKT

• Bilkom'a kafam ******* Hani ku?lar a?açlar.......
Cevap #66 - 30 Nisan 2009, 19:16

Mutlaka gelicem zaten Kaz?m abi bu arada fikrini tuttum Zafer abi muhabbete ba?lar?z gene Bilkomdan girer PS'den ç?kar?z :) . ( ............. tam 13 tane nokta koydum. buda 14 :)  )
iMac 27inc i7 3.1GHZ,  Mac mini 2.5GHZ i5, iPad 2 32gb Wifi, iPhone, iPhone 3g, iPhone 4, iPod Nano 6.nesil, Colour Classic.

*Çetin

• Grammar Lieutenant...
Cevap #67 - 30 Nisan 2009, 19:58

Tamam tamam bitsin panel ?u banner psikolojimi bozmaya ba?lad?, Kaz?m abiyi rüyamda 2.30cm boyunda alien tarz? kafas? önünde, omurgas? boynundan d??ar?da gördüm, beraber taksiye bindik geziyorduk. Saat 3'e kadar forumda tak?lmamal? m? nedir acep?

Bu arada Ceyhun bey çar?amba günkü pre-seminer çok yararl? oldu, tekrardan te?ekkürler.
iMac 21.5'' (10,1) - OS X 10.8.2
MBP 15'' (3.1) - OS X 10.8 K?? Uykusunda
Nokia Lumia 920 WP8

Faydal? Notlar

• Hedefler ula??lmak içindir
    • Bilgi Payla??m Noktam
Cevap #68 - 04 Mayıs 2009, 14:12

TMF'ciler etkinlik sonrasinda gitmek istedi?iniz yerle konusup, bence rezerve yapt?r?n?z ve yeride planlay?n?z.
Ceyhun Akgün
_______________ _______________
Masaüstü Yay?nc?l?k E?itmeni
aim: faydalinotlar

Deniz Dalk?ran

• Söz sessizlikte!
Cevap #69 - 04 Mayıs 2009, 16:00

TMF'ciler etkinlik sonrasinda gitmek istedi?iniz yerle konusup, bence rezerve yapt?r?n?z ve yeride planlay?n?z.

Kaz?m abi, rezervasyon için ad?m?z? Selçuk'a m? yazd?r?yoruz?

Mare?al

Cevap #70 - 04 Mayıs 2009, 16:02

Evet evet. Ev telefonunu vereyim istersen özelden :)

Deniz Dalk?ran

• Söz sessizlikte!
Cevap #71 - 04 Mayıs 2009, 16:04

Alay?m.

Mare?al

Cevap #72 - 04 Mayıs 2009, 16:09

Alıntı
Kaz?m abiyi rüyamda 2.30cm boyunda alien tarz? kafas? önünde, omurgas? boynundan d??ar?da gördüm, beraber taksiye bindik geziyorduk.

Hadi öyle gördün de madem, taksiye niye biniyorsun benimle be mübarek :) Müstehakm??...

*Çetin

• Grammar Lieutenant...
Cevap #73 - 04 Mayıs 2009, 17:55

Ortaköy'e kumpir yemeye gidiyorduk. Vallahi ben de bilmiyorum :)
iMac 21.5'' (10,1) - OS X 10.8.2
MBP 15'' (3.1) - OS X 10.8 K?? Uykusunda
Nokia Lumia 920 WP8

Ercan Eras

• PowerMac G5 Quad 2.5 23" Apple Cinema HD MacOS X 1
Cevap #74 - 05 Mayıs 2009, 10:57

Alıntı
Önce salonda oturacak yer buluyorsun. Sinemadaym??s?n gibi (korkma, yer gösterme paras? alan yok).
Ahan da z?çte?ekkürler... Yer de kalmaz ben oraya gelene kadar..
Neyse terörle mücadeleyi arar bomba ihbar? yapar?m.. Mecburen bo?alt?rlar..
Arama bitti?inde milleti iteleyip önlerden yer kapar?m... Demokrasilerde çareler tükenmez ne de olsa  ;D ;D :D

Alıntı
Sahneye birileri ç?k?yor (bu seminerde biz). Pek haval? abilermi? diyorsun. Büyüyünce böyle olmak istiyorum diye dü?ünebilirsin yani o derece.
Michael Jackson, Tarkan ya da Tiestodan biri ç?kacak heralde

Alıntı
Efendime söyliyeyim, sonra panelistler haz?rlad?klar? programa göre konu?ma yapmaya ba?l?yorlar. Derken, izleyiciler aras?ndan söz almak isteyenler oluyor. "araya giriyorum ama, ?öyle bir problemim var bunu nas?l a?ar?z" tarz?nda sorular veya "öyle diyorsunuz ama böyleyken de böyle naber?" deyiveriyor.
Amman diyeyim..
Sak?n ola ki öyle bir ?eye heveslenmeyin.. . Önceki panellerde bu hataya dü?en bir iki ki?i hat?rl?yorum..
“?imdi bu kalabal?k da gürültüye gider, ?öyle arka tarafa gel uygulamal? gösteriverelim biz sana” dediler.. O gün bugündür  haber alabilen yok garibanlardan ;D ;D ;D

Alıntı
Yani bizbize muhabbet de diyebiliriz. Pek faideli oldu?u da a?ikar. Gel mutlaka.
Faideli oldu?u kesin... Hayat?n boyunca kurallara kar?? gelemiyorsun bu panelden sonra :D

Ben de kesin oraday?m diyece?im.. (Ulen beni de biliyorlar; naparlar kestiremiyorum)
Gelemiyorum desem; o da sakat...
Ne desem ki ?imdi ??? :'(
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2009, 11:02 Gönderen: Ercan Eras »
PowerMac G5 Quad 2.5
23" Apple Cinema HD
MacOS X 10.5.8

Yenilogo Logo ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri